Honda VT 600 Shadow (1995)

Vlastník 1Gabo
Vloženo 22.7.2023
Aktualizováno 10.4.2024

Vloženo: 14.08.2023, Uskutečněno: 13.08.2023, Stav tachometru: 3342 km, Zhlédnuto: 38x, Firma: FIRMA:Libor Novák (Sezemice)

Pořád probíhá iniciační servis po koupi, ale ještě proběhlo namazání a seřízení retězu, seřízení zadní brzdy, výměna oleje (Motorex) a filtru oleje a hlavně výměna brzdovky v přední brzde a destiček, kontrola pohyblovosti pístků a promazání cepů třmenu. No a konečne to začalo brzdit docela slušně. Myslím, že to bylo hlavně destičkama - bylůy tam nějaký organický Feroda, dával jsem sintrované TRW. Už po 50ti km je vidět, že se do kotouče zakusujou mnohem víc než ty původné, ale myslím, že to za řádově lepší brzdnou sílu stojí ...
No a nahodil jsem rolku od původního majitele, není nijak extra hezká, ale v rámci možností jsem ji vycistil a namazal. Časem to vyřeším jinak, ale konečně mám kam dát lekárničku a nářadí, až si poskládám origo sadu.
A mám objenanou přední gumu a nějaká závaží, centrovací klíče a podobné vybavení

• První výjezd 2024

Máme za sebou prvních cc 100 km roku 2024. Dovolím si to nazvat po částečné repasi stroje. Nové věci: Vyhřívané gripy Oxforf Cruiser pancéřová hadice brzdy HEL + repas brzdové pumpy + brzdovka Total kotouč + sintro

Vloženo: 08.04.2024
    Uskutečněno: 07.04.2024
  • Hibernace - repase

Vzhledem k tomu, ža na motce je namontovaná USD vidlice z Giler XR, která má 140 kg a Stínovlas se při brždění hodně potápí, pustil jsem se do repasu origo vidlice, kterou jsem koupil s motorkou. První překvapení bylo

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.12.2023
    Uskutečněno: 20.12.2023
  • Poslední projížďka 2023

Poslední dobou jsem jen jezdil do práce a na krátké vyjížďky (50 - 60 km, jen tak na hodinku brouzdat po okreskách a hledat hezká místa). Te´d o víkendu asi naposledy, v neděli bylo přes den cca 14 stupňů a už jsem přije

Vloženo: 23.10.2023
    Uskutečněno: 23.10.2023