Piaggio MP3 350 LT (2019)

Vlastník azrof
Vloženo 5.10.2019
Aktualizováno 26.5.2023

Vloženo: 27.05.2023, Uskutečněno: 20.05.2023, Stav tachometru: 8000 km, Zhlédnuto: 41x

Dvoudenní trip ve dvou, najeto cca 560 km. Z Českých Budějovic doporučuji cestu přes Waitru a Gros Gerungs dolů k Dunaji směrem na Grein. Mezi Městy Sankt Georgen am Walde a Grein je nádherná vyhlídková motorkářská silnice B119, tu si fakt užijete. Kolem Dunaje je chvilku placka a za Waidhofen an der Ybbs začínají kopce a zase motorkářská nádhera. První den jsme objeli národní park Kalkalpen z jihu po vyhlídkové silnici L550 a vyjeli jsme na Wurbauerkogel nad městem Windischgarsten, kde je pěkná rozhledna a my jsme shodili motorkářské a dali cca 4km výlet pěšky. Nocleh jsme měli ve Spital am Pyrhn v hotelu Garni Botenwirt, mohu doporučit jak na ubytování, tak na jídlo. Druhý den jsme si ráno vyjeli vyhlídkovou cestou na Ochsenwaldalm, kde jsme si dali krátkou vycházku, je zde také krásná soutěska Vogelgesang-Klamm, na jejíž průchod jsme bohužel neměli čas. Na poledne jsme přejeli vyhlídkovou cestou k Hinterstoderu a vyjeli nahoru po placené cestě (3EUR). Nahoře jsme dali občerstvení a prošli jsme se po cestách s vyhlídkami na Alpy. Odjezd domů kolem půl 3 odpoledne částečně jinou a částečně stejnou trasou. Tuto lokalitu mohu doporučit na víkendový výlet, ideálně prodloužený víkend. Na motorce krásné cesty již od hranic a kolem národního parku Kalkalpen si užijete jak silnice, tak pěší výlety.

• Schafberg - Salzkammergut

- Víkendový výlet ve dvou k Volfgangsee s výjezdem zubačkou na horu Schafberg - Z Českých Budějovic přes Linec (mimo dálnice) je to cca 220 km - Výlet zubačkou (necelých 50E na osobu tam a zpět) ze Sankt Volfgang na ho

Vloženo: 17.06.2023
    Uskutečněno: 03.06.2023
  • Boční kufry Givi

Boční kufry …namontovány do sezóny 2022 - nosníky od německé firmy Fehling a soft kufry od Givi …celek o polovinu levnější než originály od Piaggia a kufry jsou navíc prostornější …self montáž nosníků v pohodě, vše s

Vloženo: 30.04.2023
    Uskutečněno: 30.04.2023
  • Český les přes Šumavu na 3 dny

600 km přes Šumavu a Český les ve dvou - tip na hezká místa - pátek ...výjezd kolem poledne, přejezd z Č. Budějovic přes Šumavu do Domažlic, zastávka na kafe a palačinky na Kvildě ...klasická cesta centrální Šumavou

Vloženo: 22.11.2020
    Uskutečněno: 18.09.2020