Harley Davidson FXSTSB Bad Boy 1340 custom (2006)

Vlastník Křesťan
Vloženo 20.1.2021
Aktualizováno 19.9.2023

Otevírání prachatických silnic

Vloženo: 21.05.2023, Uskutečněno: 29.04.2023, Zhlédnuto: 43x , Bod zájmu: Rozhledna Libín

Na pozvání od Franty, jsme se vydaly houfně do Prachatic. Já jsem se připojil ke skupině jedoucí z Domažlic, až na pumpě v Horažďovicích. Po obloze se honily mraky a sem tam i něco ukáplo. V Prachaticích předm dílnou už byla asi stovka motorek. V plánu byl průjezd městskou branou a krátká vyjíždka na rozhlednu Libín kde se mělo péci maso. Na obě místa je běžně zákaz vjezdu, ale František to nějak domluvil. Nechtělo je nám jet v koloně s ostatními a tak jsme se krátce po poledni vydali rovnou k rozhledně. Tam jsme zjistil, že gril se teprve roztápí a tak jsme nakonec svoje žaludky naplnily v restauraci v Lenoře. Cestu tam jsme měli zpříjeměnou tankováním a rozborkou jednojo zapalování na HD. Klasika Po obědě jsme se rozloučili a nače skupina se začala ubírat na západ. Po asi 30km krásného svezení Šumavou, jsme se opět rozdělil. Karlovy začal vynechávat zadní válec na Dyně. Opět se ukázala neochota jedněch, sdílet problémy druhých... ale na to už jsme si zvykli. S Bobem jsme se parádně svezli do Klatov a na pumpě jseme počkali na Dynu. Ta nás záhy dohnala. Bob tam kouká na muj stroj a říká, že mi praskají řídítka v místě, kde jsem je navřil k brejlím. Nevěřil jsem mu. Z Klatov domů už jsem jel pak sám, krásné večerní svezení. Dohromady za celý den 310km Blbý je že měl Bob pravdu . Prasklina se zvětšila. A protože mám elektriku protaženou uvnitř řídítek, nemůžu jednoduše svár opavit. Tak že mám Softaila v NEPOTE. To naštve, když už seď konečně udělalo hezky.

reddevil666 (2) napsal 28.05.2023 v 00:31

• K Ejpovickému jezeru.

Na odlehlé straně Ejpovičáku máme "svoje " místečko kde náz vztah formálně začal. Přesto, že už je to 20let byli jsme tam od té doby asi jen 2x. Nikdy jsme tam nepřijeli jinak než na moto. Tady se taky Míša vyjádřila, že

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 20.08.2023
  • Valhalla calling me!

Když jsme jeli s Míšou v červnu do Alp, měli jsme v plánu navštívit staré město v Regestburgu. Jelikož nám ale úplně počasí nepřálo, chytli jsme tehdy na příjezu do města pěknej ceďák. Následující dvě hodiny jsme strávyi/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.08.2023
    Uskutečněno: 13.08.2023
    POI: Walhalla
  • Nová kola!

Začalo to nevině. Dva dny před "Hotrody" jsme přijeli s Míšou na dráhu do Lhoty něco fotit. Při té příležitosti jsme si dali taky jeden ten sprint. V cíli jsem byl o fous dříve. B-) Na zpáteční cestě mne Míša upozornila/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.06.2023