Triumph Speed Twin (2022)

Vlastník Almondo
Vloženo 28.8.2022
Aktualizováno 31.10.2023

Vloženo: 30.04.2023, Uskutečněno: 30.04.2023, Stav tachometru: 1223 km, Zhlédnuto: 44x

Přestože je neděle “rodinně” nabitá programem, daří se mi vyjednat si vyjímku na krátkou vyjížďku. Vyrážím hned ráno a už v 8:50 si užívám v jedné z mála takto brzy otevřených kaváren v KV. Kafe zahučelo, můžeme vyrazit. Dojezd 125km pohoda, dotankujem někde cestou. Vyrážím na Plzeň, tu silnici údolím od přehrady Březová až do Bečova zná asi každý západočeský motorista. Je fantastická ale já jedu dnes kochandu. Hned na kraji Bečova to beru na Krásno do kopce a mám volnou silnici. Cítím, že gumy už pěkně “lepí”, tak přidávám. Režim sport se velmi osvědčuje a nacházím pohodlné, ale dynamické tempo, ve kterém mám nohy na stupačkách vždy na špičkách a hraju si s těžištěm. Motorka úplně zpívá a vrní do rytmu. Nejedu nějak šíleně, dost se to točí, ale jedu tak, že mě to sakra baví a připadám si v nové dimenzi, která mi byla dosud zapovězená. Z Krásna to beru na Prameny, kam teda vede otřesná silnice naprosto úchvatnou krajinou. Pak Kladská - jako vždy nádherná a zámek Kynžvart. Z Kynžvartu je foto a nedalo mi to nevyplašit pár golfistů, co se tam motají po silnici hledajíce další jamky. Pak návrat, dojezd k pumpě s 15km na budíku. Vešlo se tam 12l, takže rezerva i s nulou je na dobrých 30km. Těším se na další vyjížďku.

• Montáž Dart štítku

Objednal jsem štítek Dart z Anglie, do týdne přišel, vše sedlo, kam mělo. Super. Akorát teda první únorová krátká "oživovací" vyjížďka mi nenapověděla, zda štítek nějak aerodynamicky pomohl. Zatím ten pocit nemám. Uvidím

Vloženo: 19.02.2024
    Uskutečněno: 19.02.2024
  • Problém po 1550 km od koupi?

Zdravím bando, kilometry postupně přibývají a už popravdě nepřidávám každou vyjížďku. To bych se ucvakal. Speed Twin je parádní společník, aktuálně jsme na 1750 km a máme hezky zajeto. Teprv teď se pomalu začínám blíž

Vloženo: 01.06.2023
    Uskutečněno: 01.06.2023
  • První krizovka

Koncem dubna 2023 se konečně trochu vyčasilo a já mohl vytáhnout Speed Twina na zatím nejdelší vyjížďku. Dost mě naučila a zároveň jsem si z ní odnesl varování, že ne pokaždé může jízda dopadnout dobře. K tomu ale pozděj

Vloženo: 22.04.2023
    Uskutečněno: 22.04.2023