Yamaha TMAX (2001)

Vlastník Kočičinka
Vloženo 13.4.2021
Aktualizováno 19.1.2023

Vloženo: 19.02.2023, Uskutečněno: 19.02.2023, Stav tachometru: 59100 km, Zhlédnuto: 31x

Tak po peripetiích s počasím, které se rozhodlo že mi v žádném případě nevyjde vstříc (2x sníh, 1x náledí, déšť, kosa, vítr, tohle skolilo servismana, po převozu jiné po opravě, říkal že ho z ní museli odsekat ) se dnes konečně povedl převoz.
V dešti jak jinak, ale je tam !
Takže po x letech teoreticky od 2013 (nedopátrala jsem) se bude kontrolovat hlavně předek. Při rychlosti 40-60km po puštění řidítek mě mají tendenci vyfackat. Ne že bych ráda jezdila bez držení, ale problém tam asi bude. Nevyvážené pneu to nebudou, sjeté taktéž ne.
Vzhledem k mým četným kamarádům mám o nespočet teorií opravdu postaráno.
Vypisovat je nebudu, předpokládám že čtenáře je taky napadly, možná i jiné .
Výsledek se tak jako tak dozvím.
Olej po vydatné sezóně a filtr jsou samozřejmostí, netřeba zmiňovat, lehce jsem nadhodila že mám pocit, že od pravé strany se ozývá nezvyklý zvuk, ale nedokážu ho popsat (variátor, řemen, spojka)
Necinká, necvaká, spíš jako by víc zavrčel. A že nevrčí zrovna málo, protože má laděný výfuk. Kamarádi co se mnou jezdí jsou raději vepředu a jeden i tvrdí že mu to neskutečně smrdí že to musí něco pálit. Prý olej, ale neubývá a do benzínu se nemísí ani opačně (tedy to jsou jeho slova jen reprodukuji). Tak nevím. Na druhou stranu ještě jsem nepotkala moto ani skútr který by neměl svou specifickou vůni.

Ps: poznámka pod čarou, po mém odmítnutí už kamarád není, holt já hledám jen doprovod na ježdění ne do života někteří to ne a nechtěj pochopit.

• Maxi servis Maxíka

Hurá po 14 dnech hotovo. Výměna oleje, filtrů (všech), kontrola řetězu, výměna řemene, kontrola ventilových vůlí, výměna válečků variátoru, kontrola uložení krku a vůlí a očištění toho nepořádku za deset let. Zhodnocení

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 13.06.2024
    Uskutečněno: 13.06.2024
  • Garanční prohlídka

Říkejte tomu jak chcete, pro mě to je fakt. Vzhledem k tomu že předchozí nestarost (k tomu je skútr prý určen, nepotřebuje tolik péče) vykázala několik nedostatků za mého přispění, když je doma chlap co má motorku a peč

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 01.06.2024
    Uskutečněno: 01.06.2024
  • Nejkrásnější motorkářské trasy v Evropě

Tak pročítám a plánuji, vypadá to zajímavě Dovybavit, doupravit, kontrola v servisu Nabalit a trada do světa tedy Evropy Plán 21.6-30.6.2024

Typ: Dovolená
    Vloženo: 16.04.2024