Yamaha FZ1 Fazer (2007)

Vlastník Juice84man
Vloženo 5.6.2022
Aktualizováno 2.8.2022

Vloženo: 26.07.2022, Uskutečněno: 09.07.2022, Stav tachometru: 76000 km, Zhlédnuto: 14x

Tak jo. Za poslední dva měsíce se toho na motorce stalo celkem dost.
1: Montáž držáku na mobil, který jsem měl na malé Žofce. Bez navigace se mi jezdí blbě. S mým orientačním smyslem slepého holuba to prostě bez mobilu nejde.
Napájení mobilu mám vyřešené trošku jinak, než na malé Žofce. Velká powerbanka s QC3.0 v malém tankvaku. Bohatě to stačí. A nemusím zasahovat do plastů a elektroinstalace motorky.

2: Demontáž a prodej kufrů a jejich lešení. Možná se mnou spousta lidí nebude souhlasit, ale mě se prostě ty traverzy na boku, tykadla s blinkrama a vytrčený baculatý kufry na týhle motorce nelíbí. Chápu, že mají svoji praktickou hodnotu fakt vysokou, ale nelíbí se mi. Tak to šlo dolů.

3: Montáž lehkého lešení jako podpora sedlových brašen. Zavazadla jsou potřeba. Hlavně proto, že jezdíme nejčastěji ve dvou. Nechtěl jsem zůstat bez možnosti sbalit si věci pro dva na celý víkend. Kufry byly ble a brašny jsem dostal od ženy k narozeninám ještě na malou Žofku. A při testu montáže brašen na velkou Žofku se mi nelíbilo, že se hodně prověšovaly. Objevil jsem lehoučké decentní lešení pod sedlové brašny od firmy Kappa. Vypadá to dobře, je to nenápadné a nehyzdí to motorku. A hlavně tam není potřeba přemístit blinkry.
Bylo sice potřeba rozebrat půlku zádi motorky a dopasovat drobným násilím lešení společně s držákem pro topcase, ale podařilo se. A jsem s výsledkem nadmíru spokojený.

• Celodenní lázně pro Žofku

Dneska celodenní lázně pro naši Žofku. Kompletní očista včetně brzdičů a vzduchového filtru, výměna oleje, vyčistit a namazat řetěz, vyleštění komplet lakovaných částí včetně disků kol. Umytí i skrytých částí pod kapotam

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 01.08.2022
  • WSBK Most!!

Děkuju moc mojí milovanované ženě, Barče. Tenhle splněný sen má na starosti ona. |-) Už od května měla koupené lístky na páteční tréninky superbiků v Mostě. Letos okořeněné o možnost volného vstupu do depa, prohlídn

Uskutečněno: 29.07.2022
  • Přezutí předního kola

Přední guma už byla fakt hodně po smrti. A po víkendu ve Vrchlabí, kdy nám v sobotu 3x pršelo už fakt nešlo jinak. Abych se bál jet na vodě a brzdil i MHD, to fakt ne. Volba padla na Michelin Road 6 GT. Velký nájezd, vy

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 26.07.2022