Yamaha FZ1 Fazer (2007)

Vlastník Juice84man
Vloženo 5.6.2022
Aktualizováno 2.8.2022

První krátká, na zvykačku

Vloženo: 08.06.2022, Uskutečněno: 05.06.2022, Stav tachometru: 75600 km, Zhlédnuto: 18x

I když velkou Žofku znám od hendrika a dokonce jsem se na ní párkrát povozil, stejně si na ní musím zvyknout.
První poznatky:
Spojková a brzdová páčka jsou na mě moc vysoko. A řadička vlastně taky. Páčky už jsem upravil, řadička bude muset ještě počkat na víkend. Je trošku přiohnutá, tak ji kompletně sundám a srovnám.
Plynová rukojeť má na můj vkus moc velkou vůli, takže to taky budu upravovat během víkendu.
A teď ty pozitivní věci:
Bude to neskutečná pr*el! Ta motorka tahá jako bejk. Při jízdě ve dvou už fakt nepotřebuju řešit, jestli to stihnu, jestli budu muset řadit apod. Prostě vezmu za plyn a mašina letí. Baví mě to hrozně! A až se pořádně projedu sám... Tahle motorka je vstupenka do průseru.
Zároveň mě baví, že motorka nemá žádný asistenty. Platí to, co jsem psal do hodnocení motorky. Tohle už není záležitost pro nováčky. Když nepoužíváš mozek, hrozí to velkým průserem. Buď v peněžence, nebo se zdravím a životem.

Zvykací výlet byl jenom z České Lípy do Hřenska do Staré plynárny a zpátky. Tam přes Benešov nad Ploučnicí, zpátky vrchem přes Kamenický Šenov.
I Bára si pochvalovala. Přešitá sedla jsou opravdu pohodlná a její sedinka už při brždění neklouže a Barča mi tak nepadá na záda. Super!

• Celodenní lázně pro Žofku

Dneska celodenní lázně pro naši Žofku. Kompletní očista včetně brzdičů a vzduchového filtru, výměna oleje, vyčistit a namazat řetěz, vyleštění komplet lakovaných částí včetně disků kol. Umytí i skrytých částí pod kapotam

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 01.08.2022
  • WSBK Most!!

Děkuju moc mojí milovanované ženě, Barče. Tenhle splněný sen má na starosti ona. |-) Už od května měla koupené lístky na páteční tréninky superbiků v Mostě. Letos okořeněné o možnost volného vstupu do depa, prohlídn

Uskutečněno: 29.07.2022
  • Přezutí předního kola

Přední guma už byla fakt hodně po smrti. A po víkendu ve Vrchlabí, kdy nám v sobotu 3x pršelo už fakt nešlo jinak. Abych se bál jet na vodě a brzdil i MHD, to fakt ne. Volba padla na Michelin Road 6 GT. Velký nájezd, vy

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 26.07.2022