Triumph Speed Triple (2011)

Vlastník Hříbek
Vloženo 2.3.2021
Aktualizováno 7.4.2024

Vloženo: 25.12.2021, Uskutečněno: 25.12.2021, Stav tachometru: 41800 km, Zhlédnuto: 21x

Ladíme formu na jaro. Výměnu oleje s filtrem jsem zkrátil z 10 na 5tis.km, vyměnil jsem vzduchový filtr, který měl byt nový už dávno, s tím jsem spojil i nový svíčky, vyčištění a promazání klapek a kontrolu všeho ostatního.
Taky jsem odstrojil celý podsedlák, který mi kamoš opískoval a já ho pak nechal hodit do červenýho komaxitu po vzoru "eRka" Jsem zastáncem dvou výfuků pod prdelou, ale bez nich vypadal fakt dobře, asi to bude chtít jeden malej Sc project místo těch dvou těžkejch bandasek
Pak už jen každoroční foto u stromku a rozbalení dárku v podobě nových blinkrů

Křesťan (9) napsal 26.12.2021 v 07:52

Rostou jako z vody

• Dolomity 2023

Tak jako posledních šest let, vyrážíme v druhé polovině června na pánskou jízdu, tentokrát do Italských Dolomit. Schůzí ohledně destinace, odjezdu, přepravě atd. proběhlo nespočet, vždy s jediným výsledkem, na čem jsme

Typ: Dovolená
    Vloženo: 01.09.2023
    Uskutečněno: 24.06.2023
  • zimní údržba

Abych si aktualizoval deník, tak si sem napíšu co proběhlo přes zimu :-) 1) v první řadě jsem musel řešit přední brzdy, původní kotouče byly volné na nýtech a při brzdění už značně pumpovali do páčky. Vyřešil jsem to p

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.06.2023
    Uskutečněno: 06.06.2023
  • Stelvio 2022

Jako každý rok panská jízda jak se sluší a patří :-DD Tentokrát s cílem STELVIO |-) ale nezůstalo jen u něj ;-) Vzhledem k časové tísni, finanční náročnosti a nervním manželkám, jsme vyměkli a mašiny si do Itošky dovez

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.07.2022