Yamaha DT 125 X (2006)

Vlastník Zabra
Vloženo 27.5.2021
Aktualizováno 4.11.2021

Vloženo: 05.09.2021, Uskutečněno: 04.09.2021, Zhlédnuto: 23x

Zdravím všechny ve skvělé náladě ,
Včera 3.9.2021, dorazily všechny díly, které byly nutné, aby motorka vypadala zase normálně ... samozřejmě by to chtělo víc věcí, ale tohle bylo potřeba tam dát, aby se na tom dalo jezdit.
Určitě přihodím nějaké ty fotečky, budou níže v galerii
Díly:
Řídítka ( NEKEN - červené crossové 22mm )
Blastry, Gripy, brzdová páčka, boční plast, rukojeť plynu
Koleno výfuku ( když už mělo být tak Laděné Athena )
Pegy z BMX - použil jsem je jako slidery "padáky" na osy kol podobně jako minule od těch skatových.
Zároveň jsem koupil i nový vzducháč a taky LED žárovku z alíku
A jako odměnu jsem si ještě koupil Integrální helmu od MTHelmets s Pinlockem a clonou pro ti slunci

Rovnou jsem taky očistil řetězovku

Ještě čekám na nějaké blbůstky z Aliexpressu, ale o tom až dojdou

Inu montáž všeho zabrala cca 2 - 3 hodiny. Vše perfektní až na některé zatuhlé šrouby a matičky a menší dodělávky. Jedině na blatníku jsem převrtával díry, ovšem je nějaký nakřivo, takže se na něj pak mrknu.
A ještě jako jeden poznatek jsem zjistil, že po bouračce, když jsou kola na rovno, tak je vše uplně mírně do pravé strany. Při řízení to nevadí, ale až začne být chladno, tak se na to podívám, abych se nenudil v zimě

• Blinkry + pokroucená hlava

Zdravím lidičky, po delší době něco zase přidávám. Dělal jsem nové blinkry po tom co jsem hodil tlamu, chvilku jsem jezdil bez nich protože jsem čekal až dojdou z alíku :-$ ... Inu došly blinkry stály mě cca 200 i s

Vloženo: 22.10.2021
    Uskutečněno: 22.10.2021
  • Protektor Výfuku, CNC páčky

Zdravím, Dne 9.9.2021 dorazily CNC páčky na moje milované DTčko. Ovšem, že od nikud jinud než z aliexpressu Dal jsem tomu druhou šanci, první jelikož nepasovaly a po pracném bastlení, aby padly jsem zlomil držák :

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021
  • Motivace pro zlomený kotník

Zdravím, po delší době jsem zde zavítal, všechny škody se už řeší, jako první se vyřešilo odškodné za zničené oblečení, stručně: ---------------------------------- Helma ( zapsaná, ale nic moc jí není, na hlavu jsem n

Typ: Koupě
    Vloženo: 20.08.2021