Kawasaki Versys 1000 (2013)

Vlastník SLAY
Vloženo 3.1.2018
Aktualizováno 15.5.2023

Vloženo: 05.07.2021, Uskutečněno: 03.07.2021, Stav tachometru: 36150 km, Zhlédnuto: 14x

aneb když se daří tak se daří Tak jsem se vrátil do sedla sice nějaká ta rehábka zbývá,ale jet už se dá .S odhodláním jsme vyrazili směr strašidelný kostel Luková netušíc že to nebude mít dlouhé trvání.Podbořany příjezd od Krásného Dvora na hlavní volno proč to trochu nenaklopit rána smyk na zadek doleva doprava naštěstí jsem to srovnal bez pádu zastavím a zadní guma na ráfku na co jsem najel netuším nic jsem tam nenašel každopádně guma prázdná do max 3 vteřin nikdy bych nevěřil že to může být tak rychlý.Neopravitelný takže opět odtah.Pro mě teď cíl sezony najet alespoň 4.000 km.
Dokonáno jest ještě včera jsem si myslel že mám "vybráno " omyl .Dnes jsem vrátil Enfielda tátovi a vypůjčil si veterána Péráka 250 na takovéto domácí ježdění.Kochačka říkám si kudy do vezmu dom abych se konečně projel ,před Svojetínem najednou vibrace do řidídek stavím a už je mi to jasný prázdná přední guma.No telefon táta jako servisní vozidlo přiveze novou duši ,přezouváme na silnici a je jasné že tady by žádný antipich nepomohl vytržený ventilek z duše...Domu už dojedu na pohodičku jen si říkám co jsem komu udělal že mě ta smůla furt pronásleduje

ALW (30) napsal 09.07.2021 v 20:37

Ahoj Milane, tak teď už to je určitě všechno a bude líp D.

SlimM (48) napsal 09.07.2021 v 07:56

Tak to je fakt síla!

Milan1963 (278) napsal 05.07.2021 v 21:36

Smůla. Věř, že příště bude lépe.

• konec prodáno -sbohem KAWO

Tak trochu neplánovaně jsem se rozhodl svého Versyse prodat.Najezdil jsem na něm 33.519 km .O této motorce nemůžu říct jediné křivé slovo vytknout jí jedinou chybu,nedostatek.Možná byla chyba se jí zbavit ale...Určitě na

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.05.2023
    Uskutečněno: 22.04.2023
  • zahájení sezony 2023

Tak konečně zas ve stopě a zahájeno :-) .Počasí pátek ,sobota velice přívětivé tak nešlo odolat a nevyjet.Vytáhl jsem oba stroje.V pátek RE Continental GT 500 ,obutý na nových pneu Continental GO !,a opět se přesvědčil

Vloženo: 20.03.2023
    Uskutečněno: 18.03.2023
  • servis pro sezonu 2023

Předsezonní servis ,počítám že o víkendu proběhne konečně zahájení. Taková klasika výměna oleje REPSOL 10 W -40 Smarter/změna názvu no nevím jakej to mělo účel/,olejový filtr KN,vyčištění vzduchového filtru KN, no a výmě

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.03.2023