BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 11.05.2021, Uskutečněno: 11.05.2021, Zhlédnuto: 7x

škoda žes Fando nejel, ale dneska bych tě asi utahal i ja jsem byl trochu naklepanej jak startka. Žena mě hnala dom a já ji ubezpečoval v Ústí nad Orlicí, že už jedu domu, jen že se svlíknu a jedu , no a protože bylo vedro jak v létě a já nechtěl mít zase zánět močovejch cest tak jsem si vzal thermo prádlo-no pěkná blbost. To šlo v lese nad Ústím teda dolů. Jinak Cyklostezka Choceň Ústí je zabraná pro stavbu tunelů Bezpráví a zastávka zmizí v zapomnění. Na kole se tam asi dlouho nepodíváme. Vodáci už brázdí Orlici, Kiosky v obležení, ale viděl jsem to za letu takže foto na slunci jen výjimečně.
Takže, nejdřív jsem to doma zkoušel, že bych jel na pampelišky, to neprošlo tak jsem je nasbíral ráno, a pak jsem prostě skočil na předehřátou srnu ze dvora, objel věci ve městě, klobásy v Třebovli a vyhodit doma a šup pro benál za 480,- a šup klasika, Poděbrady, Opolany a Dománovice, Týnec nad Labem ,Přelouč, Pardubice-tragédie, leje ze mě, otáčím to hned na začátku a zdrhám na Chrudim, Hrochův Týnec-tam to jede lépe ale fouká a v tom vedru to občas bodlo.Jedu po silnici 17 a neuhýbám na Holice a ani na Mejto ale jedu rovně na Zámrsk a zadem do Chocně, Brandýsa, Ústí, kroužím kolem nádraží, ale zadem zpět přes Svatého Jiří to nejde ale mě se ještě právě nechce dom a tak klamu ženu a nejedu domů jak jsem ji napsal a jedu pod koleje do čtvrti Kerhartice za nádraží, zkoumám kam to vede, do krpálu, krásné zatáčky, stín, zastavuju, převlíkačka a jedu dál zatáčkami na Říčky a doprava zase do Ústí ale v Ústí mizím na Letohrad a Jablonné nad Orlicí, je to paráda, plán jasný, někudy Lanškroun, takže přes Horní Čermná do Lanškrouna, ale ne na Ústí ale ještě oklikou na Třebovice a do České Třebové a zase přes Ústí zpět. Náramně jsem si to užil akorát jsem byl na konci trochu v křeči, bo obloha od západu dost potemněla a měla ocelově modrou barvu a uprostřed dominoval mrak jak po výbuchu Litle Boye Spěchal jsem protože jsem ještě dostal úkol, nakoupit. tož dobrý no, ale balení magnesie jsem držel levou rukou na sedadle za sebou Kolem Lanškrouna, Horní Čermná, nádhera, krávy, pastviny, silnice jak v alpách, žádný podělaný díry jako tady na Kolínsku a Nymbursku jo a abych nenadával jen na náš okres , jsem zvědavej, kdy už konečně bude sjízdná bez drncání cesta zadem na Choceň, to je tak zku... cesta, silnice č. 315-jezdím tam hrozně rád ale silnice je na sra..., promiňte.Koleje, vlny, hrboly.
370 namotáno. Stroji jsem naslouchal a za to se mi odvděčil spotřebou 4,3l, max speed 160

DejvGSR (52) napsal 12.05.2021 v 06:20+1

Pěkný pojezd. Taky bych chtěl jezdit takhle nakupovat.

1 reakce

elvis78
elvis78 12.05.2021 v 08:18

dík.kdybych měl kufry vzor GS tak tam tu Magnésku narvu jinak to bylo v pohodě

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023