Honda VFR 1200X Crosstourer (2014)

Vlastník Hajtauer
Vloženo 8.10.2020
Aktualizováno 22.5.2021

Předepsaný servis ve 48tkm

Vloženo: 03.05.2021, Uskutečněno: 29.03.2021, Stav tachometru: 50300 km, Zhlédnuto: 31x, Firma: Motomo Břeclav

To tak na podzim koupíte mašinu z druhé ruky, moc se na ní nesvezete bo začíná zima, na jaře ji vytáhnete, trochu pojezdíte...a už se blíží termín velkého servisu ve 48tkm. Páč umím tak maximálně vyměnit desky šla motka do autorizáku Motomo Břeclav. Velký servis znamená: oleje vč. kardanu, filtry, 4x iridiová svíce, brzdovka, nemrzka a štelování ventilů. Po zotavení se z infarktu z platby a rozpitvání faktury zjistíte, že je to asi v pořádku. Materiál za 7k, práce za 8k (celkem 11 hodin), k tomu DPH... Na různých fórech se lze dočíst že ventily na těchto strojích se nevejdou pod cca 6 hodin práce, takže pokud to má někdo za míň nemá je udělaný.
Ještě jsem chtěl aby mechoš vyměnil ten dementní držák mobilu s bezdrátovým nabíjením za napájení pro TomTom, když to bude mít celý oddeklovaný...ale byl nějakej vyosenej před Velikonocema tak na to zapomněl. A když jsem viděl, co bych vše musel odmašlít, abych dotáhl napájení od baterky na řidítka, musel dojet kamoš Neo, na prasáka udělal cvak, napájel držák TomTomu a bylo.

Cowley (1) napsal 02.06.2021 v 16:33

Dobré hodnocení, alespoň vím, co mne čeká. Jen otázku: proč je vyobrazený držák mobilu "dementní" chci ho koupit a znejistěl jsem...

Neo (13) napsal 11.05.2021 v 21:59

Drátky cvakám rád