Ducati 900 SS (2001)

Vloženo 6.12.2019
Aktualizováno 6.12.2019

Ako som rozbil Ducati

Vloženo: 18.03.2021, Uskutečněno: 18.03.2021, Zhlédnuto: 39x

človek by si mohol povedať že otec 2 detí bude mať rozum ale? >> Nemá! Idiotto! dá sa zmárniť 2 roky po sebe na jar to isté koleno? >> Dá, Idiotto!
tak som konečne dokončil desmo servis, vymenené guferá, podložky, olej, motorku som poskladal len tak, aby sa dala naštartovať. Chytila krásne, spojka rachotila, tak som si povedal že ju prevetrám na koniec ulice, len tak v krátkom tričku a teplákoch. Vonku síce len 9 stupňov, ale mňa hriadeľ pocit z dobre vykonanej práce a tak bez prilby hybáj. no a ako som sa otočil za mostíkom, chytil som parádneho highsidera, že by sa ani Rossi nemusel hanbiť. Spočiatku to vyzeralo že ho vykryjem ako obyčajne. Efektné eSíčko som ešte o jedno Céčko predĺžil a puk ho o zem. Ako si tak v tričku, pracovných rukaviciach, bez prilby a v teplákoch letím ponad asfalt, napadlo ma jediné "toto bude asi bolieť".
...a bolelo, dopadol som rovno na koleno na ktorom som si minulý rok odtrhol predný skrížený väz na GS a maródil s ním kopu týždňov. Kotrmelec, ruka v patine cestného lišaju. Motorka má poškodenia, radiaca páka ostala zaseknutá, tak som to odtrmácal s hanbou na jednotke domov.
A teraz sa budú mať o čom babky v dedine rozprávať
Pýtaš sa čo na to moja žena? "ešte šťastie že sa ti nestalo nič horšie". Je to skvelá žena.
ponaučenie: nikdy nelez na motorku bez vhodného oblečenia. Už sa mi to vypomstilo 2x. Daň za to, že som začínal na motorke bez TP a prilba bola "zlo". Vždy som mal skôr motorku ako odpovedajúce vybavenie. IDIOTTO.

elvis78 (141) napsal 24.03.2021 v 10:16

nick asi vypovídá -Destroyer-
Ale dobře to dopadlo, já se rozsekal na kole a byl jsem sedřenej jako kdybych spadnul z motorky...měl jsem strupy že jsem 4 dny kňučel a měl mokvavý boláky