Triumph Speed Triple (2011)

Vlastník Rrrrka
Vloženo 2.2.2021
Aktualizováno 7.6.2022

Nová helma X-Lite X-903 Ultra-Carbon

Vloženo: 17.02.2021, Uskutečněno: 17.02.2021, Stav tachometru: 27800 km, Zhlédnuto: 26x

Trochu jsem zariskovala a objednala si po dlouhém čtení recenzí, novou přilbu. Rozhodla jsem se pro značku Nolan a její momentálně jeden z nejvyšších modelů x-903 ultra carbon. Na zdraví se šetřit nemá. Ale na konkrétním místě zakoupení rozhodně. Jelikož u nás se cena pohybuje okolo 13-15t
A já helmu zakoupila na Německém Amazonu za 10t...
Šla jsem znovu do velikosti M a udělala jsem dobře. Helma sedí a nosí se příjemně. Bohužel do ní příliš dobře nejdou dát brýle, ale já stejně na ježdění nosím nejčastěji čočky.
Helma je lehoučká, dobře vyvážená. Jsem na ni zvědavá, jak se osvědčí v provozu...

• 20.5. Motoškola Tomáš Otisk Ostrava

Zúčastnila jsem se tohoto fajneho motokurzu v Ostravě, určitě místním Tomáše Otiska doporučuji. Ví co dělá, kurz je velice příjemný a za dobré peníze. Hodně se naučíte, hodně si pojezdíte. :-DD Začali jsme v 7 ráno něja

Typ: Reportáž
    Vloženo: 07.06.2022
    Uskutečněno: 20.05.2022
  • Finální podoba

Počkala jsem si, mákli jsme si s přítelem, ale myslím že to stálo za to :-DD Je teď v takové podobě, jakou jsem si vysnila |-) Důležité je, že se líbí mě... Poslední úprava byly větší homologované zrcátka a stylo

Vloženo: 11.04.2021
    Uskutečněno: 11.04.2021
  • Zima je letos dlouhá

Pomalu přicházejí doplňky a náhradní díly pro Triumpha, myslím jak na kosmetiku, tak samozřejmě na techniku :-DD Zkontrolovala se rovnost vidlí, vyměnila se brzdová kapalina černá jako bota. Ještě bude potřeba vyměnit

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 11.03.2021