Suzuki SV 650 (2001)

Vlastník ORi_SV
Vloženo 8.7.2018
Aktualizováno 28.11.2021

Vloženo: 15.11.2020, Uskutečněno: 19.09.2019, Stav tachometru: 43500 km, Zhlédnuto: 10x

Už jednou mě SVčko bohužel vypeklo. Resp. je nutno podotknout, že jsem jej spíš vypekl já a místo odstavení motorky při první vlaštovce, která značila problém, jsem měl silnější (a nezodpovědné) nutkání dojet domů a nadělal jsem tak víc škody, než užitku. Následný chtíč dát motorku co nejdříve dohromady, měl za následek koupení prvního regulátoru dobíjení, který se namanul, a to byla právě ta chyba. Po chvíli se regulátor zase odporoučel... Pojďme ale toto všechno přeskočit a vrhněme se rovnou na výměnu (v pořadí již druhého) regulátoru dobíjení. Nutno ještě říct, že tentokráte jsem "rozbitý" regulátor odhalil včas a nemusel tedy řešit odpálené věci jako pojistky, žárovky, budíky a část kabeláže.

Nyní proběhlo už zodpovědnější vybírání regulátoru, který by měl lépe snášet horší umístění v nevětraných útrobách motorky. Byl samozřejmě dražší, ale už na pohled větší počet chladících "žáber" a celkový bytelnější dojem evokuje kvalitnější kus, než byl v motorce po prvním problému.

Výměna je naštěstí snadná, jen člověk musí rozebrat trochu více věcí. Ale není to nic, co by alespoň průměrně zručný nýmand jako jsem já, nezvládl

• Nový výfuk...

Odolával jsem vážně dlouho. Ano, sériový výfuk nemá i tak vůbec špatný zvuk a hlavně neštve sousedy, ale dvouválec si vždycky zaslouží trochu víc. Důvod, proč jsem tak dlouho odolával výměně výfuku za laděný je prostý. J

Vloženo: 28.03.2022
    Uskutečněno: 27.03.2022
  • Předčasný konec vyjížďky...

Tak mě poprvé motorka nechala ve štychu. Jedu si tak vesele s úsměvem na tváři, v jednom z nejteplejších dnů na konci této sezóny a najednou... je potřeba tankovat :) Dobře, zastavím na čerpací stanici (preferuji Benzinu

Vloženo: 13.09.2018
    Uskutečněno: 12.09.2018