KTM LC4 640 (2001)

Vlastník stnd
Vloženo 9.5.2020
Aktualizováno 22.5.2020

Vloženo: 25.10.2020, Uskutečněno: 25.10.2020, Stav tachometru: 27100 km, Zhlédnuto: 32x

Na počátku byla DIN zásuvka (podělil jsem s moto) a USB redukce. Tato dvojice zdechla zřejmě po celodenní jízdě v dešti s puštěnou navi
Další vývojová větev, zcela slepá, byla USB zásufka bez vypínače. Ten hajzl mě stál za týden 1,5V napětí akumulátoru. Ještě že LC4 má nakopávačku že ano
No nakonec mám USB zásuvku s vypínačem a taky odklápěcí krytku, která byla na původní DIN a je moc fajn. Sehnal jsem ji zvlášť. Trocha práce s pilníkem a obě části si nakonec rozumí
Ten čínskej gumovej horor, co je originál jako že krytka, to je fakt masakr, to když se vám do dvou dnů neurve samo, tak vám garantuju že si to urvete dobrovolně

stnd (29) napsal 25.10.2020 v 17:23

jasan, jsem rád, že jsem se dobral k cíli a je to podle mých představ

Mann (1532) napsal 25.10.2020 v 16:22

Hlavně neztrácet hlavu

• Gumy

Hoši, (případně děvčata), nazul jsem Michelin Tracker, a skutečně :) Guma vede, tráva bláto naprosto famózní oproti minulé kombinaci vpředu Mitas Rockrider av zadu E-09. Jako jezdím dost i silnici, takže do sportovní of

Vloženo: 21.04.2023
    Uskutečněno: 21.04.2023
  • po Krocanoj

Tak konečně jsem se dočkal a letos si užil Krocana. Motorka projela se ctí, přestože ji to kazil jak řidič, tak zvolené kompromisní pneu (vlastně jsem žádný kompromis nedělal a jel na tom co jsem tam už měl..) Držák t

Vloženo: 14.11.2021
    Uskutečněno: 14.11.2021
  • TCT

Po servisu na jaře - olej, tlumiče obojí, ventily, údržba vodní pumpy, preventivněě rolny proběhl v srpnu výlet po stopách TCT, spolu s výletem na Ještěd. Bylo toho sousta zážitků. Silnice, písek, bláto, bloudění.

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021