Honda NC 750X (2017)

Vlastník stemar-cz
Vloženo 20.10.2017
Aktualizováno 17.9.2019

Vloženo: 14.09.2020, Uskutečněno: 08.09.2020, Stav tachometru: 13940 km, Zhlédnuto: 15x, Firma: Kappa

S některými projevy stáří, jako třeba že po propařené noci se vzpamatovávám týden, se smiřuji celkem v pohodě, tak to prostě je. Ale že taková jednoduchá věc, jako namontovat zadní nosič mi zabere celé odpoledne, čtyřikrát lovím zapadlé podložky někde pod plasty, rozeberu kvůli tomu půl motorky, nakonec to celé dělám znovu, protože jsem dal špatně gumové podložky, s tím se smiřuji těžko. To nebývalo.
Nicméně, nakonec je nosič na místě a drží, snad jsem i ta plastová udělátka nacvakal všude tam, kam je původně japonské ručičky nastrkaly.
Nějaký tip na kufr? Ne moc velký (není to autobus) ale aby se tam ideálně Schuberth C4 + nějaká malá jetka vešly?
Díky

• Přezuto

Sezóna letos začínala pozdě (květen stál za prd). A jak jsem nějak víc začal jezdit, začal jsem si všímat, že to jede nějak "divně". V zatáčkách se nějak vlní, na rovině nedrží stopu ... Zkrátka, zadní guma placatá, před

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 11.06.2021
    Uskutečněno: 11.06.2021
  • Nová páka brzdy a spojky

Tohle bylo fakt impulsivní rozhodnutí.Někde tady na Motorkářích (už to nemůžu najít) jsem četl dramatické vyprávění, jak v Německu berou policajti techničák rovnou na silnici za čínské CNC páčky a jak to brzy dorazí k ná

Vloženo: 12.07.2020
    Uskutečněno: 07.07.2020
  • Poslední 2019

Ráno je zima, odpoledne oslizlo, večer brzo tma, polovinu dnů promrhlolí v kuse. Tak vyměnit olej, dotankovat Vervu, dofouknout gumy a ... Sakra, už aby bylo jaro!

Vloženo: 04.10.2019
    Uskutečněno: 02.10.2019