Ducati Monster 695 (2006)

Vlastník Tempy
Vloženo 2.6.2020
Aktualizováno 2.6.2020

Ducati Day Most 2020

Vloženo: 31.08.2020, Uskutečněno: 05.08.2020, Stav tachometru: 30560 km, Zhlédnuto: 49x

Nastal den, kdy jsem po 5 letech ježdění jako fotograf na akci Ducati Day jela poprvé jako jezdec na svém stroji. Od rána se střídal strach a nadšení. Cestou jsme probrali s kamarádem, jak se na okruhu jezdí, co znamená, která vlajka apod. Nejvíc mi utkvěla v hlavě modrá vlajka – tu kamarád v Mostě ještě neviděl, ale znamená nech toho za sebou předjet. Máme vyzkoušeno, že optimálně z Prahy do Mostu dodávkou a vezme se s sebou stan, kvůli stínu a zázemí na celý den.
První jízdu jsme měli po 10 hodině, takže času bylo relativně dost. Kamarád pojede první a ukáže mi stopu. Nastal čas a jelo se na start, úmyslně jsme se postavila na konec, věděla jsem, že budu nejpomalejší, tak proč zbytečně překážet. Dostali jsme pokyn a jelo se. Kamarád ikdyž jel pomalu, tak na měl byl stále rychlý, po asi půl kole, jsem na něj mávla, že se s tím nějak poperu ať jede. První patnáctiminutovka mi připadala nekonečná, co jsem si stihla všimnout, tak nejpomalejší kolo jsem jela za 3 minuty a 32 vteřiny, takže odjetá 4 kola a za tu dobu jsem viděla modrou vlajku asi 16x, hlavně že ji ten chytrák v Mostě nikdy neviděl
Takže sečteno podtrženo, dojela jsem k autu a prohlásila, že už na to nevlezu, byla jsem vyřízená, unavená, smutná a nasraná, že jsem pako a nemám tam co dělat.
No měla jsem asi půl hodiny to nějak rozdýchat a vlezla jsem na druhou patnáctiminutovku, už jsem nějak věděla do čeho jdu, pravda byla jsem stále vyjukaná, ale začala jsem si povídat s motorkou a bylo to hned snazší.
Odpoledne jsem měla třetí a poslední patnácti minutovku, to byl v mé hlavě převrat a jízda, kterou jsem si konečně užila, po návratu k autu jsem měla úsměv od ucha k uchu Během poslední patnáctiminutovky jsem koukla na čas a kolo jsem už dala za 3 minuty

• Výměna oleje

Jen krátká odpolední zastávka do dílny na výměnu oleje, další drobnosti zase jindy. Dle manuálu 10W40, ale v Ducati mě odkázali na 15W50, takže jak řekli jsem udělala.. jen filtr jsem skoro rozkuchala než mi došlo, že z

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.06.2020
    Uskutečněno: 21.06.2020
  • Evidenčka

Dneska to měla být jen rychlá otočka na STK pro evidenčku a ve finále z toho bylo 90km kolem komína :-) Musela jsem se smát, když mi pánové na STK říkali, že nechápou jak to mohlo projít v září technickou, že to dělal

Typ: Koupě
    Vloženo: 10.06.2020