Jawa 350/640 (1994)

Vlastník škepa46
Vloženo 5.9.2006
Aktualizováno 2.2.2008

Vloženo: 04.09.2019, Uskutečněno: 04.09.2019, Zhlédnuto: 31x

Manželka sice není moc nadšená z toho, když senátor dostane cokoliv, co jenom trochu připomíná motorky a vůni benzínu a vlastně se jí ani nedivím- přece jenom to není nejbezpěčnější koníček na světě. Ale tohle jsem si nemohl odpustit, protože když jsme pro malého vybírali dětské odrážedlo , tak jsem narazil na opravdu povedené zpracování sportovního naháče od Yamahy a bylo rozhodnuto Manželka chtěla původně odrážedlo s širokýma pneu, které by bylo stabilnější, ale tohle vypadalo, že bude jezdit mnohem líp a malému ho budou všichni závidět a čumět na něj. A to je přece taky hoooodně důležité

Odrážedlo dorazilo a po několika minutách skládání bylo připravené. Co mě nadchlo, jsou sportovně vyhlížející gumy, které jsou klasicky nafukovací. Když jsem na to celé tak koukal, tak jsem začal mít skoro strach, co se bude dít, když se malý rozjede venku z kopce- no nic nakonec jsme to vyřešili tak, že jezdíme buď jenom po rovině, nebo ho uvážeme na provaz. Odrážedlo je opravdu super a malý si ho hodně oblíbil- je to ale něco úplně jiného, než takové ty klasické plastové hračky, se kterými se dá jezdit maximálně tak po obýváku. Tohle je opravdu pro delší procházky a různé motomaniaky, kteří rádi vidí, že i jejich dítě se pomalu, ale jistě stává nefalšovaným motorářem.

• Naše nové moto doupě s barem a sedací soupravou

Na podzim jsem dostal super nabídku na koupi garáže u nás kousek od centra města. Původní jsem jí chtěl vzít jen jako investici s možností skladování harampádí a za pár let ji prodat. Ale po osobním skouknutí s kamarádem

Typ: Sraz
    Vloženo: 04.04.2023
    Uskutečněno: 04.04.2023
  • Shánění altánu pro zázemí závodního týmu

S kamarády občas jezdíme různé fichtl cupy a hlavně Ondra bere tuto záležitost dost vážně. Kvůli tomu má taky postaveného úplně překopaného fichtla původně z 21, ale teď už je to úplně jiné moto s drapáky, a skoro komple

Vloženo: 23.11.2017
    Uskutečněno: 23.11.2017
  • Nákup kombinézy a funkčního prádla

Když jsem motorku víceméně doladil do takového stavu, jaký jsem si představoval, tak jsem si řekl, že by to chtělo si sehnat taky trochu kvalitnějí oblečení. Přece jen rifle a stará podzimní bunda, ve kterých jsem napřed

Vloženo: 19.10.2017
    Uskutečněno: 19.10.2017