7 bajků 7 bajkerů a tradiční akce na závěr sezony-letos směr Šumava ,Bavorský les.Trasa prvního dne BŘEZNO-Rakovník-Slabce-Vejmanov-Břasy-Rokycany-Štáhlavy-Chválenice-NEPOMUK-veteránské muzeum moc pěkně udělané a zajímavé exponáty některé málovídané perly.Soběsuky-Kvasetice-Plánice-Kolínec-Hrádek-Sušice-Dlouhá Ves-Renštejn-Horská Kvilda-Kvilda-Borová Lada-Vltavice-Volary-HORNÍ PLANÁ-Hotel na pláži.Ujeto -295 km,počasí na 1 *Úsek Dlouhá Ves-Volary naprostá paráda.Hotel na pláží pěkný čistý ubytování,ochotný personál to byl rozhodně dobrý výběr.
Trasa 2 dne-HORNÍ PLANÁ-bohužel jsme museli vynechat přívoz přes Lipno kvůli zavřenému přechodu ve Zvonkové.,takže směr Volary-Lenora -Strážný-přejezd do němec Philippsreut-Freyung-Haslach-Neudorf-Grafenau-Spielegau-Klingenbrunn-Frauenau-Zweisel-Ludwigsthal-GROSSER ABERSEE/jezero stojící určitě za zastávku/Lohberg-Rimbach-Folmava-Domažlice.Horšovský Týn-Zhoř-Kladruby-STŘÍBRO /V neděli celkem problém sehnat místo kde se naobědvat/Horní Kozolupy-Bezdružice-Úterý-Krsy-Bezvěrov-Pšov-Manětín-Chýše-Lubenec-Podbořany-BŘEZNO.Ujeto -354 km,počasí malinko horší kus po Bavorském lese déšť a od Stříbra nějakejch 15 minut slejvák jak hrom.Úsek Klingenbrunn po Folmavu pěknej úsek hezký svezení.Celkově se akce podařila a oproti jiným letům se počasí vydařilo daleko víc.
-
sestava bajků
-
pauza pod RADYNÍ
-
před muzeem Nepomuk
-
jedna raritek muzea
-
traktor Škoda
-
závodní speciály
-
top exponáty v patře muzea
-
dobová stavba z PÉRÁKA
-
krásná MV AGUSTA
-
Šumava před startem do nejlepšího úseku trasy
-
plzínka ihned po dojezdu
-
podvečerní výhled na Lipno
-
parking bajků
-
odjezd dom
-
rozhodování v Bavorsku jestli nechat nepromoky
-
jezero ABERSEE
-
parking u ABERSEE
-
Stříbro na liják to nevypadalo
-
Manětín odtud se každý rozjel směr k domovu
-
účastníci zájezdu