Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník ToRoAshi
Vloženo 20.5.2017
Aktualizováno 6.9.2018

Oprava pravého širšího víka kufru

Vloženo: 18.08.2018, Uskutečněno: 11.08.2018, Zhlédnuto: 17x, Firma: http://www.plasty-trojan.cz/

Víko začalo praskat, sehnal jsem ho jako použité a je znát, že už se na něm podepisuje stáří a s tím spojené křehnutí plastu. Ale našel jsem poblíž velmi šikovného opraváře plastů, ke kterému jsem ho dal na opravu. Myslel jsem, že ho tzv. svaří. Ale vysvětlil mi, že by ho sice mohl svařit, ale nemůže zaručit, že by to vydržel lak na tom kufru. A sám mi doporučil, že to raději slepí a při lepení ještě vyztuží na všech namáhaných místech včetně protikusů zámků, které trpí nejvíc.
A povedlo se mu to náramně, z venku není nic poznat, kufr drží perfektně a to šedé vevnitř nevadí. Přetřu to časem černou barvou a bude klid.

• ... a je prodáno

Šlo to rychle a je ... prodáno. Přeji, ať šťastně slouží dalšímu majiteli a budu s láskou vzpomínat.

Typ: Prodej
    Vloženo: 04.09.2018
    Uskutečněno: 04.09.2018
  • Nejvýchodnější bod ČR

Takže pokračuji ve svém předsevzetí - navštívit na motorce všech 6 nej v ČR. A teď došlo na nejvýchodnější bod, který je u obce Budkovec. Cesta tam byl velmi příjemný cca 200 km výlet, který nejprve vedl přes rovinatou

Vloženo: 18.08.2018
    Uskutečněno: 18.08.2018
  • Pálavské vrchy

Odpoledne jako vymalované, tak jsem to vzal rovnou na Pálavu. A dobře jsem udělal. Kromě krásné projížďky a výhledů jsem také po delší době navštívil kavárnu a restauraci Kafé Fara. Všem doporučuji. Dal jsem si lehké jí/cestovani/?act=poi&did=1319

Vloženo: 18.08.2018
    Uskutečněno: 07.08.2018