Yamaha MT-09 (2017)

Vlastník Fazolek
Vloženo 31.5.2018
Aktualizováno 8.7.2019

Vloženo: 03.07.2018, Uskutečněno: 03.07.2018, Stav tachometru: 1850 km, Zhlédnuto: 12x

Tak co k motorce dodat. Jen pár drobností, jede pořád krásně, jak si pomalu všechno sedá,tak ta jízda je pořád a pořád lepší. V brzké době nás čeká dovolená v alpach, tak to bude zase jiné svezení. Ale ted k motorce. Opravdu je to krásné svezení a jsem velmi spokojen jak s posezem, tak i zátahem od spodu. Co bych vytknul, tak že na šestku se tomu moc nechce, takže pokud chce člověk rychleji předjet, tak musí podřadit, ale to se všechno dá přežít. Co ale nepřežiju tak jsou ty odporné hlásiče na stupačkách, při jedné projíždce sem v náklonu štrejchnul až na stupačku a tak neskutečně mě to koplo, že jsem málem hodil držku kdybych si nešláp nohou a ještě mě to brutálně vyneslo, tak že jsem jel po hooooodně nezpevněné krajnici, kdy od příkopy a totální destrukce motorky mě dělilo asi jen 10 cm, naštěstí se mi to podařilo vyrovnat a vrátit zpět na vozovku. Takže za mě totální demence a asi jediné co mi opravdu vadí na této motorce. Bohužel to vypadá že nejdou sundat, tak jako na mojí staré Hondě. Co by šlo tak je uřezat, ale to zase nechci, nebo přeci jen je to nová motorka., takže kdo tuto motorku vlastníte, dejte si na to opravdu pozor. Pak ještě při jízdě v dešti stříká od zadního kola až na záda. To jen další info. Spotřeba je podle ukazatele 4,9 l/100km. na nádrž od tankování do rezervy při svižné jízdě ujedu 220km. Pak už rezerva.

• Moje zkušenosti po roce s MT 09

Po roce ježdění na MT 09 jsem zjistil, že cestování vůbec není problém. Teda pokud jedete sami bez baťůžku. S baťůžkem jsem ještě necestoval ale vím, že i při krátké vyjížďce si stěžuje na sedlo. Ani se nedivim :-D . Ale

Vloženo: 23.06.2019
    Uskutečněno: 23.06.2019