Kawasaki Versys 1000 (2013)

Vlastník SLAY
Vloženo 3.1.2018
Aktualizováno 15.5.2023

Memoriál PAVLA ZAMYHO -"Vysočina "

Vloženo: 29.05.2018, Uskutečněno: 25.05.2018, Stav tachometru: 14000 km, Zhlédnuto: 16x

Opět jsme touto jízdou vzpomenuli a uctili památku našeho kamaráda PAVLA ZAMYHO ,který před 8 lety tragicky zahynul na svém BMW.
Tentokrát zvolena trasa přes Polsko-Březno,Kravaře,Mimoň,Frýdlant,Szklarska Poreba,Karpacz,Kowary,Svoboda nad Úpou a Mladé Buky hotel Pod Pralesem.Dobré svezení dobrá trasa .KARPACZ takový český Špindl,pohled na Sněžku z polské strany úžasný,dřevěný vikingský kostel WANG z 12.stolení přesunutý z Norska postavený bez použití hřebíku nádherná stavba,magnetická anomálie ,ale spíš optický klam ,pocit že moto jede samo do stoupání,Kowary-park miniatur Slezka taky moc pěkné.Pak s mírným kufrováním už Hotel pod Pralesem není to tu zlé dalo to +/- 340km.
Druhý den Choustíkovo hradiště a KUKS -barokní hospital úžasná stavba která určitě stojí za shlédnutí časově docela náročné takže něco jsme museli nechat na příště ,dále muzeum moto pod hospitalem tak v tomhle případě docela zklamání dvě místnosti pár exponátů.Pak směr Jaroměř a v rámci zrychlení Litomyšl ,Polička-Jimramov-Dalečín -Bystřice nad Pernštejnem na Pavlům hrob.Úsek -Polička-Jimramov-BYstřice -super a ještě jednou super,krásné zatáčky krásný povrch.Odtud po Strážek dobré pak další navigační chyba takže nakonec do Hotelu Annahof -Devět křížů bylo potřeba použít D1.Také solidník podnik ikdyž recepční byla najdřív dost nepříjemná ale večer a ráno se už chovala jak kámoška.Ujeto +/- 270 km.
Třetí už to navigačně klapalo - Přibyslavice-Velké Meziříčí-Arnolec-POLNÁ -místní chrám Nebevzetí Panny Marie tak to opravdu stojí za návštěvu věž výhled do celého kraje byt zvoníka to se taky jen tak nevidí ,navíc nás ochotná průvodkyně nakonec protáhla celým chrámem a měla to opravdu zmáklé to už jsem dlouho nezaži jak poutavě to dokázala podat.l .Pokračování Štoky Havlíčkův Brod Kámen Habry Kolín zastávka u místa Pavlovi tragické nehody Praha na D8 ,Slaný Březno ujeto +/- 300 km.
Celá akce povedená 6x moto -8 účastníků -původně to mělo být víc ale jak se to stává někdo na poslední chvíli nejede.

SlimM (48) napsal 31.05.2018 v 07:22

Moc hezký okruh. Díky za tip.

• konec prodáno -sbohem KAWO

Tak trochu neplánovaně jsem se rozhodl svého Versyse prodat.Najezdil jsem na něm 33.519 km .O této motorce nemůžu říct jediné křivé slovo vytknout jí jedinou chybu,nedostatek.Možná byla chyba se jí zbavit ale...Určitě na

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.05.2023
    Uskutečněno: 22.04.2023
  • zahájení sezony 2023

Tak konečně zas ve stopě a zahájeno :-) .Počasí pátek ,sobota velice přívětivé tak nešlo odolat a nevyjet.Vytáhl jsem oba stroje.V pátek RE Continental GT 500 ,obutý na nových pneu Continental GO !,a opět se přesvědčil

Vloženo: 20.03.2023
    Uskutečněno: 18.03.2023
  • servis pro sezonu 2023

Předsezonní servis ,počítám že o víkendu proběhne konečně zahájení. Taková klasika výměna oleje REPSOL 10 W -40 Smarter/změna názvu no nevím jakej to mělo účel/,olejový filtr KN,vyčištění vzduchového filtru KN, no a výmě

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.03.2023