Kawasaki Versys 1000 (2013)

Vlastník SLAY
Vloženo 3.1.2018
Aktualizováno 15.5.2023

Vloženo: 16.04.2018, Uskutečněno: 16.04.2018, Stav tachometru: 12706 km, Zhlédnuto: 16x

Potřetí na stejné místo tentokrát už v dubnu.V pondělí dojížděcí trasa kus po D7 kus po D 11 po Český Brod u Plaňan zástávka u pomníčku kamaráda Pavla ,Přelouč ,Heřmanův Městec,Chrudim,Horní Jelení,Solnice-Rzy -320 km.
ÚTERÝ směr Náchod úsek Nový Hrádek po Lipí hezké svezení dál Hronov -Police nad Metují muzeum Merkur zavřeno takže zpět Velký Dřevíč -mlýn Dřevíček taky zavřeno,Stárkov-Ćeská Metuje -Ždár nad Metují zas pěknej úsek Police nad Metují,Pěkov,Broumov,Jetřichov,Meziměstí-přejezd do POLSKA -Mieroszow-Kowalova- a do Stolowych hor -úsek Rybnica Lesná -Grzmiaca dost velkej tankodrom-Gluzyca-Nowa Ruda-Scinawka Srednia-Radkow o dost lepší ,Karlów,Kudowa Zdrój tak na půl,celkově je to podařené svezení a stojí za projetí ikdyž polská stran zrovna není žádná autostráda zpět zas pře Náchod a konečná Rzy-celkem 204 km-nejvyšší dosažené místo na moto 722m.n.
STŘEDA zaměřeno na juknutí na Pastviny a pěchotní sruby Lichkov.Jeto přes Sedloňov-Deštné-Skuhrov nad Bělou-Lukavice krásnej úsek.Javornice-Žamberk-Líšnice-Pastviny vodní nádrž ,čekal jsem od toho víc.Mladkov -Lichkov dva pěchotní sruby pěkný místo ,ale jak jsem předpokládal zavřeno.Pak zpět Mladkov na jak se prý říká Orlickou magistrálu -Ćeské Petrovice-Ćihák-Zemská brána krásné místo,Bartošovice,Neratov ,Orlické Záhoří,Deštné přes Kounov a Janov na základnu -super den -najeto 158,maxim výška 993 n.m.
ČTVRTEK
tentokrát směr Adršpach -opět přes Dobrošov-Lipí-Náchod-Hronov-pěchotní srtub Turov,Bystré-Stárkov-Strážkovice první navigační chyba týdne tak zpět Stárkov,Vlásenka,Česká Metuje,Javor-Teplice nad Metují,Adršpach-Lachov-podél Ostaše do Police nad Metují muzeum stavebnice Merkur to mohu jen doporučit stojí za to se podívat kam za Merkurem se s..e Lego.Zpět přes Vysokou Srbskou a již odzkoušenou cestou do Rzů tentokrát jen 137 km ale Merkur mi zabral skoro hodinu.
PÁTEK
Na cestu dom se počasí totálně zkazilo od rána déšť-cesta vedena přes Jaroměř ,Velichovky,Lázně Bělohrad,Jičín tady přestalo konečně pršet Dolní Bousov ,Dětenice původně tu měla být káva ovšen zahrádka uzavřena ,takže přišla na řadu až v Byšicích,Mělník,Roudnice,Libochovice ,Louny. a dom .Ujeto 277 km.
Na duben neobvykle krásné počasí takže až na pátek to klapalo dokonale.

Radek2107 (55) napsal 17.04.2018 v 21:18

Dobrý výlet, muzeum Merkuru je fakt pěkné.

31081 (683) napsal 17.04.2018 v 08:24

• konec prodáno -sbohem KAWO

Tak trochu neplánovaně jsem se rozhodl svého Versyse prodat.Najezdil jsem na něm 33.519 km .O této motorce nemůžu říct jediné křivé slovo vytknout jí jedinou chybu,nedostatek.Možná byla chyba se jí zbavit ale...Určitě na

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.05.2023
    Uskutečněno: 22.04.2023
  • zahájení sezony 2023

Tak konečně zas ve stopě a zahájeno :-) .Počasí pátek ,sobota velice přívětivé tak nešlo odolat a nevyjet.Vytáhl jsem oba stroje.V pátek RE Continental GT 500 ,obutý na nových pneu Continental GO !,a opět se přesvědčil

Vloženo: 20.03.2023
    Uskutečněno: 18.03.2023
  • servis pro sezonu 2023

Předsezonní servis ,počítám že o víkendu proběhne konečně zahájení. Taková klasika výměna oleje REPSOL 10 W -40 Smarter/změna názvu no nevím jakej to mělo účel/,olejový filtr KN,vyčištění vzduchového filtru KN, no a výmě

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.03.2023