Honda GL1800 GoldWing (2002)

Vlastník Guga
Vloženo 4.1.2018
Aktualizováno 15.5.2021

Dobří holubi se vracejí..?

Vloženo: 04.02.2018, Uskutečněno: 02.06.2017, Zhlédnuto: 10x

Protože první mise do Lubů zřejmě proběhla k oboustranné spokojenosti, nezbylo než dobrý skutek po zásluze odměnit
Vzal jsem si na pomoc ledvinku a pro jistotu ještě jen párek na dalším stroji
Cesta na místo činu, tentokrát vedle přes Rabí. Po té do Klatov, kde si nás osobně vyzvedl Jurope a ukázal nám cestu, kudy-tudy tam, vč zkratky na hamu-papu.
Večer samozřejmě proběhla klasická ochutnávka a zasloužený odpočinek před druhým dnem. Následující den jsme jeli jen na nedaleký "Vysoký Kámen", protože předchozí procházka po Lubech, nás docela unavila
Další den jsme opustili naše fantastické ubytovatele a pustili se pozvolna k domovům, zkratkou přes SOOS. Po prohlídce zvláštního přírodního úkazu, se od nás druhá posádka z rodinných důvodů odděluje a urychleně se přemisťuje k domovu. My neleníme a bereme to zkratkou přes "Horní i Dolní" kolem okolo-dokola směr Křivoklát. A protože jsem pověstný svými "zkratkami", bereme to ještě na exkurzi do dolu na cín s velice zajímavým výkladem
Sehnat ubytování na Křivoklátsku, se nám ve finále daří v pensionu. Což bylo ve finále dobře, protože další den po dopolední prohlídce nám začalo pršet a obsluha nás nechala na pokoji až do 13té hodiny. Když nejhorší moribundus ustal, ověšíme tátoše věcmi a tradá na Žebrák s Točníkem. Opět po zapadlých silničkách. Po prohlídce okolí zmíněných torz hradů, usedáme do křesel a jedeme domů...

Fota později...

Zipák (8) napsal 05.02.2018 v 09:26

Doma je doma

OndraKo (2) napsal 05.02.2018 v 08:37

další provokačka s GL
pěkně jste se projel, pane

• Prvomájová

To se nedá popsat... Trasa naplánovaná na absolutní kochačku. To by jeden musel točit od začátku do konce, protože by se jinak fotili co ujetý metr až kilometr. Tímto děkuji motokolegovi a kamarádovi za úžasnou trasu :

Vloženo: 01.05.2024
    Uskutečněno: 01.05.2024
  • Výměna olejů a filtru

Můj milý deníčku. Včera mi tahal klofák kořeny po sedmičce a osmičce. Za odměnu jsem si na dnes naordinoval v práci volno a konečně malinko umyl motorku a vyměnil motorový olej s filtrem a olej v kardanu. Interval byl n

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2024
    Uskutečněno: 09.04.2024
  • Rozjezd až na Velikonoce, a ochutnávka.

TRASA Něco málo km na rozjezd. Z počátku kochačka, pak už místy zrychlený přesun. B-) Téměř všichni už jezdí. I nám konečně vyšel čas, páč se potomka ujali přes noc jeho prarodiče a my si mohli užít společný rozje

Vloženo: 31.03.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024