Kawasaki Ninja 250R (2009)

Vlastník NiLu
Vloženo 4.6.2017
Aktualizováno 16.9.2020

Vloženo: 28.12.2017, Uskutečněno: 25.07.2017, Stav tachometru: 14329 km, Zhlédnuto: 21x

Dne 25.7.2017 jsme jeli s kamarádem na projížďku. Pak byl jeden telefonát, že se v Dolní Radechový u Náchoda koná sraz motorkářů všech kategorií. Zrovna jsme byli poblíž a tak jsme na něj zamířili.
Musím říct, že to byl můj první motorkářský sraz a moc jsme si ho s kamarádem užili. Prohlídli jsme si spoustu nádherných strojů, které stály doopravdy za zhlédnutí.
Parking byl na trošku promáčené louce, ale nebylo to zase tak hrozné. Při vjezdu jsme dostali prkýnko na podložení pod policajta, což bylo fajn, aby jsme se nezabořili do hlíny.
Dali jsme si tam i malou sváču a pak jsme frčeli domů. Motorkáři měli v plánu projížďku, ale my měli v sedlech už 110 km a na další výlet se nám nechtělo. I tak jsme si ale ten sraz moc užili a pěkně si popovídali s ostatními motorkáři.

• MDŽ - Motocyklový den žen!

Tak jsme se s kamarádkou Ivou dočkaly a byly na vytouženém MDŽ – Motocyklový den žen. :-DD Popravdě jsme se tam chystaly už tři roky a konečně nám to klaplo. MDŽ se střídalo s Brnem a myslím, že i s Mostem, ale my má

Typ: Sraz
    Vloženo: 20.07.2019
    Uskutečněno: 20.07.2019
  • Akce s Policií ČR - HK 2.ročník

Abych se tu pořád neopakovala, tak to vezmu ve stručnosti. Opět povedená akce s Policií ČR. Vyrazila jsem 25.5.2019 s kámoškou a kamarádem na 2. ročník této akce do HK. Vyráželo se z vrchu Zvičina u Bílé Třemešné (Dvůr

Typ: Sraz
    Vloženo: 29.05.2019
    Uskutečněno: 25.05.2019
  • Akce s Policí ČR 2.ročník - Autodrom Vysoké Mýto

O víkendu 27.4. - 28.4. jsem se vydala do Vysokého Mýta na již 2. ročník akce "Začneme spolu aneb kolama dolů" s Policií ČR. Jelikož mám v Mejtě příbuzné, vyrazila jsem již v sobotu, abych měla klidnější nedělní vstávání

Vloženo: 04.05.2019
    Uskutečněno: 28.04.2019