Aprilia SL 750 Shiver (2010)

Vlastník giacomo
Vloženo 31.3.2017
Aktualizováno 1.7.2020

Level 2017 úspěšně dokončen!

Vloženo: 28.10.2017, Uskutečněno: 15.10.2017, Stav tachometru: 23413 km, Zhlédnuto: 17x

Bez ztráty života a pouze s několika drobnými technickými zaškobrtnutími stroje jsme poslední vyjížďkou úspěšně zakončili letošní sezónu.
S Shiverem jsme letos měli dost příležitostí se poznat. Za těch 6500 km jsem se sice musel Aprilce pod sukně kouknout možná víc, než jsem čekal a chtěl, ale stálo to za to.
Po drobném doladění centrálu jsme jedno tělo, s novými snímači podtlaku v sání už funguje jak má, žárovky více nepraskají a na Vartu je kupodivu také spolehnutí, takže jen tankuji benzín a užívám si v Sedle.
Absolvovali jsme spolu Alpy, přičemž musím vyzdvihnout pryže od Bridge. Motorka je s nimi krásně čitelná a obratná nejen za ideálních podmínek, ale kupodivu i za mokra. Se ctí obstály i 'téměř' zimní zkoušku na Stelviu, kde jsme měli teplotu okolo 1°C a sněhovou nadílku. To už bych ale nerad opakoval...
Takže baterka už si hoví v domě, řetěz je zakonzervovaný, motorka umytá na stojanech. V zimě plánuji jen rozborku výfuku, leštění svodů a přetěsnění spojů. A po Vánocích už mě zase budou jen svrbět prsty na další level...

• URGENT SERVICE!

Všichni vlastníci italských motorek vám potvrdí, že jejich motorka je úžasná, právě proto, že není dokonalá. My, členové této komunity to nazýváme duší našeho stroje. Duše je to, čím se motocykly italské produkce liší od

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.06.2017
    Uskutečněno: 17.06.2017
    Tachometr: 19079km
  • Kaučukovník japonský

Zadní pneu, se kterou jsem Shivera koupil (Pirelli Angel ST) se po společně strávené tisícovce km odporoučela do kaučukového nebe. Dojezdil jsem ji prakticky do konce životnosti jen proto, abych alespoň trochu zjistil, j

Typ: Údržba
    Vloženo: 31.05.2017
    Uskutečněno: 17.05.2017
  • Extenda Fenda by Pyramid plastics

Už při koupi Shivera jsem na přední blatník hleděl s nedůvěrou. Naneštěstí se po několika vyjížďkách jeho nefunkčnost projevila v praxi. Asi by v tom nebyl problém, kdyby Shiver neměl veškerou důležitou elektriku hned

Vloženo: 31.05.2017
    Uskutečněno: 14.05.2017