Harley Davidson XL 883 (2004)

Vlastník Varaník
Vloženo 10.3.2016
Aktualizováno 21.3.2019

Porucha a tlačeníčko domu.

Vloženo: 09.08.2017, Uskutečněno: 09.08.2017, Stav tachometru: 49900 km, Zhlédnuto: 15x

Tak co se mi to přihodilo.
Začal se mi připochcávat karburátor tak se vrhnul na to že ho vyndám, vyčistím atd.
Při demontáž jsem našel povolenou hadičku přívodu paliva a doufal jsem že je to ten šotek proč mi kape béňo. Když jsem ale karburátor rozebral tak na jehlovým ventilu jsem našel už dost okousanou plochu takže to asi netěsní kvůli tomu. OK. Objednám novej jehlák a rovnou i destičky dopředu i dozadu. Když jsem to doskládal tak jsem si řekl že to chci projet jestli to fakt nebylo tou hadičkou. Tak jsem jen v tričku a šortkách s ledvinkou vyrazil mezi okolní vesnice. Najednou jsem meziMáslovicemi a Zlončicemi najel na hnusnej asfalt a motorka začala střílet a vynechávat až zdechla úplně. Normálně byla elektricky mrtvá. Nereagovala na nic. Na klíček v zapalování na FOB no prostě nic. Tak jsem sesedl a zkontroloval pojistky (to jediný zvládnete bez vercajku). Pojistky byly dobrý. No tě pic.
Po chvíli zahánění černejch myšlenek že odešla asi řídící jednotka nebo imobilizér jsem se vydal poklusem k domovu. Naplánoval jsem si cestu abych to nemusel tlačit do extra kopce. Bylo to ponižující když na mně všichni čuměli jak na exota v ZOO. Bylo už teda k 21:00 hodině takže za chvíli na mně nebylo vidět vůbec. Kolikrát jsem děkoval bohu že mně auto co jelo za mnou nesundalo díky námi motorkáři nenáviděné odrazce pod SPZkou. Ještě že tam byla…..
Po 1 ½ hodině a 7 km jsem byl už doma a hledal čím by to mohlo být. Našel jsem upadlej kostřící drát od baterie…. Takže super, oprava nebude drahá.
Rezumé: Sportrysti, když vám najednou z ničehož nic umře stroj pod prdelí tak se podivte na tenhle kabel. Asi se to bude týkat od roku 2003 nahoru. Prostě na motoru co je v silentblokách.
Dneska přelisováno a hurá na cesty….

• Porucha

V pátek jsem přivalil domu z rachoty a z motoru mi to začlo před vjezdem do garáže vydávat podivný zvuky. :-( V neděli ráno jsem haryka naložil a odvezl motorářovi (Jarouchovi) a ten mi navečír volal že to bude asi lož

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.05.2017
    Uskutečněno: 29.05.2017
  • Montáž spoileru

12.4.2017 jsem se rozhodnul že si zkusím cvičně něco objednat na motorku z číny. Je to z Wishe spoiler na sportstra. Stál 11 kil a i s poštou za to chtěli 15 stovek. Do 20 kalendářních dní to přišlo. Když jsem to vybalil

Vloženo: 03.05.2017
    Uskutečněno: 03.05.2017
  • Výměna vložek výfuků

Jednou když jsem se válel po zemi v dílně mně napadlo se se světlem v ruce podivat do výfuků a zjistil jsem že tam mám nějaký železo už namontovaný. Je fakt že mi bylo divný proč k těm V&H jsem dostal ty cyklonický roury

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.04.2017