Kawasaki Z 1000 (2004)

Vlastník aaamoto
Vloženo 23.5.2017
Aktualizováno 6.5.2019

Vloženo: 23.07.2017, Uskutečněno: 21.07.2017, Stav tachometru: 27500 km, Zhlédnuto: 19x

Zed prostě nebrzdí(respektive má brzdy hrozně gumový, jak je známo) nečekal sem, že to bude až tak špatný jak se všude píše, ale opravdu mě to zklamalo kór, když to člověk srovná s hornetem, kterej má dvoupístkový třmeny a já sem měl originál gumový hadice. Byl sem teda nucen pořídit pancéřový hadice a sou to nejlíp utracený 2500Kč. Teď konečně ta motorka brzdí a já se při jízdě cejtím o poznání líp. Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli zůstane černej a nebo půjde do modra, což mě ztěžovalo rozhodování při výběru barvy, nakonec mě napadla spásná myšlenka. Koupím modrý a celý to hodím do černý smršťovačky, takže to nebude vypadat blbě a když barvu změním, tak jenom sloupnu bužírku. Su to ale génius. Trošku sem se bál odvzdušnění, ale nakonec to šlo úplně samo, ze začátku sem se snažil klasicky odvzdušňovat, ale to bez nějakýho výsledku. Nakonec stačilo stát u motorky a po chvilkách mačkat páčku a bylo vidět, jak jdou do nádobky na brzdovku bublinky a po chvilce bylo vlastně odvzdušněno.

• Sedlo DDT

Jejich sedla se mě vždycky líbily, ale vzhledem k ceně a k tomu, že ze začátku sme jezili kolem komína a až časem se k tomu přidaly i delší cesty sem to pořád odkládal. Bolavou prdel sem řešil na cestách vždycky, ještě n

Uskutečněno: 13.04.2019
  • Výroba držáků na bočáky

Při cestování není místa nikdy dost a protože výrobci kufrů a nosičů na naháče kašlou, musel sem se pustit do výroby držáků sám. Použitá pásovina 20*5, časem uvidíme, jestli byla dostatečná. Jenom doufám, že vydrží teplo

Uskutečněno: 23.03.2019
  • Úprava barvy

Tak abych trochu ladil, nechal sem většinu stříbrnejch dílů hodit do černýho komaxitu a doplnil o modrý blbosti, ještě by to chtělo zbavit se zlatejch tlumičů, vejfuků a brzd, ale s tím už je moc práce, takže to zůstane

Uskutečněno: 09.03.2019