Kawasaki Ninja 250R (2009)

Vlastník NiLu
Vloženo 4.6.2017
Aktualizováno 16.9.2020

Vloženo: 05.07.2017, Uskutečněno: 05.07.2017, Stav tachometru: 14124 km, Zhlédnuto: 15x

Zdravím všechny.
Jak jsem slíbila, zase přidávám své postřehy z dalších najetých km na Ninje.

Je to cca 450 km, co mám nové pneumatiky. Nakonec jsem zakoupila: Michelin Pilot Street Radial. Prozatím spokojenost, drží jak přišitý. Je to úplně něco jiného, než na těch původních, které tam byly už hodně dlouho. Jsem ráda, že tam mám Michelinky, přeci jen, je to uznávaná značka a na autě na ně nedáme dopustit, takže na mašině, jak by smet.

Mám za sebou dalších pár projíždět, v průměru cca 60 km na projížďku. Moc si to svezení užívám. Člověk objevuje nové a nové hranice motorky a zkouší, co si všechno může a nemůže dovolit. Takhle 250tka toho hodně odpouští, je to živá mašina a krásně táhne. Člověk ji musí šlapat na krk, když chce jet svižněji, ale o tom to je. Jelikož se musí pořád řadit, tak si člověk neodpočne od držení plynu. Jakmile pustíte plyn, motorka hodně rychle ubírá a musíte za to opět vzít. Je to jiné, než na silnějších mašinách, kde hodíte kvalt a mašina táhne, až kdo ví, kam. Ale já si to pochvaluji, je to prostě hn hn hnnnn.

Dneska jsem vyrazila na projížďku s kamarádem, který mě hodně překvapil. Že si chce koupit motorku jsem věděla, ale že si ji koupí cca do měsíce, kdy jsme se viděli naposledy, to by mě nenapadlo. Ale když má někdo od mala srdce motorkáře, dalo se to očekávat. Za mě rozhodně palec nahoru. Teď si sám sebe pochvaluje, jak se dobře a hlavně rychle, rozhodl!
Koupil si cestovní enduro: BMW F 650 GS. Je to pěkný stroj, jednoválec, krásně se na něm sedí, fakt pohodlný posez.
Vyrazili jsme kousek od Náchoda, na takovou menší projížďku, bylo to moc fajn a moc jsme si projížďku užili, viz přiložené foto (+ foto nových pneu).

Už se zase těšíme, až někdy vyrazíme a třeba nás pojede i víc.

• MDŽ - Motocyklový den žen!

Tak jsme se s kamarádkou Ivou dočkaly a byly na vytouženém MDŽ – Motocyklový den žen. :-DD Popravdě jsme se tam chystaly už tři roky a konečně nám to klaplo. MDŽ se střídalo s Brnem a myslím, že i s Mostem, ale my má

Typ: Sraz
    Vloženo: 20.07.2019
    Uskutečněno: 20.07.2019
  • Akce s Policií ČR - HK 2.ročník

Abych se tu pořád neopakovala, tak to vezmu ve stručnosti. Opět povedená akce s Policií ČR. Vyrazila jsem 25.5.2019 s kámoškou a kamarádem na 2. ročník této akce do HK. Vyráželo se z vrchu Zvičina u Bílé Třemešné (Dvůr

Typ: Sraz
    Vloženo: 29.05.2019
    Uskutečněno: 25.05.2019
  • Akce s Policí ČR 2.ročník - Autodrom Vysoké Mýto

O víkendu 27.4. - 28.4. jsem se vydala do Vysokého Mýta na již 2. ročník akce "Začneme spolu aneb kolama dolů" s Policií ČR. Jelikož mám v Mejtě příbuzné, vyrazila jsem již v sobotu, abych měla klidnější nedělní vstávání

Vloženo: 04.05.2019
    Uskutečněno: 28.04.2019