Yamaha XV 1700 Road Star (2007)

Vlastník kotas81
Vloženo 7.10.2016
Aktualizováno 7.10.2016

Vloženo: 09.10.2016, Uskutečněno: 09.10.2016, Stav tachometru: 32496 km, Zhlédnuto: 9x

Teplota 10°C a je docela pod mrakem. Na déšť to nevypadá. Teple jsem jsem obléknul a vyrazil směr Kralupy nad Vltavou => Velvary => Roudnice nad Labem. Zde jsem na úrovni letiště pořídil nějaké fotky v oblacích zahaleného Řípu a vyrazil dále směr Mělník. Vyjížďku jsem měl naplánovanou na cca hodinu, tak jsem to vzal z Mělníka směrem na Kralupy a domů. Chvílemi z pod mrakrů vykouklo sluníčko a cesta byla o to hezčí. Cestou jsem potkal dva motorkáře. Ten druhý stál za to. Tříkolka v hádéčku. Paráda. S nadšením jsme se pozdravili a jel jsem dál. Doma jsem pak přemluvil ženu, aby se oblékla a poprvé se se mnou svezla na nové motorce. Udělali jsme krátkou patnáctiminutovku. Byla nadšená. Doufám, že spolu budeme jezdit více než na té mé původní Kawasaki.
Pořád řeším problém s výfuky, když zatočím doprava, slyším, jak s nima škrtám o zem :( Budu se muset zeptat ostatních majitelů této mašiny na jejich zkušenosti.

PS: chci přední plexi, moc Na jedné táhlé rovince jsem zkoušel rychlost a při 150 km/h jsem to vzdal. Krční svaly přestávaly fungovat :) Nicméně i při jízdě okolo 110 km/h bude štít příjemným doplňkem.

kotas81 (0) napsal 30.10.2016 v 18:44

Zrovna dneska jsem z kalhot a bundy čistil hmyzáky a vzpomínal na předchozí moto s plexi. Tam je stačilo setřít a bylo uklizeno (Teda alespoň částečně)

Babicka33 (10) napsal 30.10.2016 v 18:14

Jo a k tomu plexi : osobně si myslím že motorka je s nim ošklivá na to máš čas až budeš starej dědek . A 20 km na dálnici při 130 ti se dá vydržet , ale tyhle stroje jsou spíše na kochačku než na nějaké závodění . Ale když ji zatopíš tak umí pěkně pelášit.

Babicka33 (10) napsal 30.10.2016 v 18:07

Ahoj , Já když jedu sólo tak výfukem neškrtám, ale při jízdě ve dvou je taky brousim a to mám V&H short.

romahrnc (3) napsal 09.10.2016 v 22:43

Já tu svojí mám ještě trochu sníženou a musím si dávat pozor - mám taky Cobra USA, ale 2 in 1 pro HP -> jsou trochu kratší, takže neškrtám tak často...ale krvácí mě srdce - zvlášť když jedeš ve dvou, tak si dávej bacha

• Okolo Řípu 2

Když jsem končil loňskou sezónu výletem kolem Řípu, napadlo mě, že by nebylo špatné tu novou sezónu podobnou trasou zahájit. Včerejších 15°C rozhodlo. Motorka si zaslouž mít garáž sama pro sebe, aby se nemusela krčit něk

Vloženo: 28.02.2017
    Uskutečněno: 27.02.2017