Yamaha WR 450F (2008)

Vlastník luky.st
Vloženo 2.10.2016
Aktualizováno 2.10.2016

Celkový pohled na koupi a stav moto

Vloženo: 02.10.2016, Uskutečněno: 02.10.2016, Zhlédnuto: 15x

Tak mám za sebou prvnich 30 mth. Jsem z toho takzvaně vysvícený ,paráda. Naprosto nadšený jsem z podvozku ,horší to je z mojí dovedností Kupoval jsem to od kluka na OFFMOTO.CZ a ,technický stav cca odpovídá inzereci.,byl měněn rozvodak,měřená ovalita a pro jistotu vyměněn pist, nechal převážit kliku a ta byla bez vůle , vyměněna komplet hřídelka i s ložiska na vodni pumpě a veškeré těsnění včetně gufer,přepákovani a uložení kyvky. I tak potřebuje doladit, zatím jsem koupil nové blastry Cycry, vyměnil lanka u plynu a hlavně u spojky a tady přišel znatelný pokrok. Co mi nevyhovuje tak laděný výfuk MIVV , moto jde krásně od spodu ,ale pro mě nepřijatelný kravál, takže to již řeším. Moto teď projde zimní celkovou kontrolou, teda před zimní ,aby se dalo drandit celou zimu ,jako loni,protože bych to chtěl malinko doladit, pro jistotu udělat ventily ,určitě přední vidle a vyndat a vyčistit karbec, možná přetryskovat . Doladit elektriku příbalu protože neni úplně pekná. Co mi na wrku vadi je řešení páky zadní brzdky. Několikrát jsem vytrhl pistek co tam běhá ,nova opravarenská sada a po větším pádu opět, nějak to musím vyřešit .No a jediný problém tedy už je
mezi řidítky a stupačkami

• Prodej

Inzerát podán v pondělí ráno, večer si ji kluci odváží. To byl fofr (y)

Typ: Prodej
    Vloženo: 22.09.2021
    Uskutečněno: 22.09.2021
  • Uklid garáže

Konečně jsem se dokopal k prodeji moto na kterou se tu skoro 4 roky jen práší. Za poslední 3 týdny jsem pro jistotu najel asi 90 km a pár oprav se našlo. Musel jsem poslat karburátor na ultrazvuk ,nový ochuzovač, do toh

Typ: Reportáž
    Vloženo: 10.05.2021
    Uskutečněno: 10.05.2021
  • Příprava na jaro

Tak je hotovo, nová baterka GTZ7s, repas starteru, ložiska řízení,ložiska v kole, sehnal jsem novou origo koncovku a svod,ten bohužel zrovna nebyl takže origo z Yamahy ,karbec vycisteny, nová sada do karbce plus pruz

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.04.2017