Suzuki GSX 650 F (2008)

Vlastník sedli01
Vloženo 8.3.2016
Aktualizováno 29.12.2017

Vloženo: 09.08.2016, Uskutečněno: 09.08.2016, Stav tachometru: 53000 km, Zhlédnuto: 17x

Konalo se 22 denní volno díky celozávodní dovolené, tak se toho muselo řádně využít, jak jinak než na motorce.

Dolomity
S kamarádem jsme vyrazili na týdenní motodovolenou do Dolomit. Cestopis je na tomto odkazu : BELLE DOLOMITY 2016

Kurz bezpečné jízdy

Po návratu z motodovolené jsem měl den na odpočinek ( v ten den se konal Keep Respect, na který jsem chtěl vyjet, ale únava zvítězila, bylo taky potřeba vybalit věci atd ) a v neděli mě čekal na jihlavském polygonu kurz bezpečné jízdy, pořádaný týmem silniční bezpečnosti od Besipu. Vyrazil jsem ráno, zhruba o půl sedmé a vzal to po D1, kde jsem chytl průtrž, ale u Jihlavy už bylo zase lépe. Na kurzu jsme byli rozdělení do skupin a byli nám přiděleni instruktoři, se kterými jsme projížděli různá stanoviště. Nacvičili jsme si koordinaci v malé rychlosti, projíždění osmiček, správný pohled do zatáčky, krizové brzdění, účinnost zadní brzdy, kombinované brzdy, výhybný manévr, brzdění v zatáčce atd. Samozřejmostí byla přednáška 1.pomoci a povídání v zasedačce. Ke konci kurzu začalo zase pršet, takže jsem zvolil přesun zase po D1 a u Velké Bíteše to začalo. Průtrž jako prase, během 5 minut jsem měl vodu i v místech, o kterých jsem předtím nevěděl :D a sprchy od kamionů jedoucích v pravém pruhu mi připomínaly aquapark na Lago di Garda. Domů jsem dorazil v pořádku, sesedl z motorky a díky vodě byl asi o 10 kilo těžší :) Nicméně nelituji.

ScooterCamp Hronec, Slovensko

V pátek jsme vyrazili na parádní akci k sousedům, cesta 300 km, takže v podstatě za rohem :) Akce povedená, v tombole jsem vyhrál pravou italskou přilbu na skútr ( na moje gsxf docela nepraktická ), ale udělala radost. Konala se vyjížďka, soutěže, promítání atd atd, samozřejmě pivo a zábava. Přijali mě i na motorce, gumy prázdné nebyly :)

• Pátek 13.tého - ukončení sezóny a motorky

Po dlouhé době zápis do deníku, rovnou i poslední, k mému banďourovi v černém kabátku. Během roku pravidelná údržba - pneumatiky, olej s filtrem atd. 500 km před nehodou komplet řetězová sada D.I.D. s pozlaceným řet

Typ: Havárie
    Vloženo: 08.12.2017
    Uskutečněno: 08.12.2017
    Tachometr: 62000km
  • Ztráta kytičky na okruhu, servis, zimní spánek

Moje 1.sezóna v sedle opravdové motorky. Moc mi to dalo a vím jistě, že u tohoto koníčku chci zůstat :) S motorkou jsem si zažil své, seznamování, nový ohoz do pořádných hader, kurz bezpečné jízdy, svoji 1. motodovol

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 22.12.2016
    Uskutečněno: 22.12.2016
  • Montáž 12V+USB zásuvky, nová přední pneumatika

Za dva týdny vyrážím s kamarádem do Itálie na 7 dní přes Švýcarsko, v plánu spousta míst a průsmyků. Bylo potřeba dodělat 12V zásuvku s USB kvůli dobíjení telefonu s navigací. Objednáno z ALiExpress v přepočtu za 150

Vloženo: 09.07.2016
    Uskutečněno: 09.07.2016