KTM LC8 950 Adventure (2004)

Vlastník fanty-pepik96RR
Vloženo 4.2.2015
Aktualizováno 5.2.2015

Vloženo: 10.07.2016, Uskutečněno: 09.07.2016, Zhlédnuto: 15x

To by clovek neveril kolik veci musi sundat a povolit jen proto aby vyměnil měděnou podložku pod šroubem napínáku rozvodu. Nejdříve jsem to zkoušel, že jsem v praci zkratil imbusovy klíč, ten jsem posleze i nastrcil, ale bylo tam tak malo mista ze se s tim nedalo pohnout. Takže plasty dolů, demontovat šrouby na olejove nadrži i chladiči. Tyhle veci se pak o nějaky ten cm posunuli na bok, abych tam mohl strcit golovku i s nastavcema. Pololit to šlo ztuha,ovšem našroubovat neboli utahnout to šlo ještě blběji, neboť jsem nechtěl ztrhnout zavit, ale dorval jsem to na fest, tak snad jsem to nezmrvil.
No a kdyz jsem mel stroj tak pěkně odstrojen tak jsem si rekl ze konecne zprovoznim usb nabijecku. Sehnal jsem krasny zeleně svítící vypinac za 29kc, natáhl kable, jen plusko, kostru jsem našel mezi kablemi v přístrojovce, vše propojil a na poprve se dílko povedlo, takže radost obrovska. Nejhorsi bylo vyvrtat díru, za prve nebylo čim a za druhe jsem musel dlouze přemyslet abych nezničil plastovy vyztuhy na druhy strane pristrojovky. Taky jsem chtel aby to trochu vypadalo. Nakonec jsem misto 21 vrtaku koupil takovy ten kamenny kuzel do vrtacky a pekne rucne krouzivymi pohyby vyvrtal potrebny rozmer. To trvalo opravdu dlouho. Mel jsem strach to davat do vrtacky abych ten plast neseškvařil a taky abych to nepřehnal,,nebot vypinač tam musel držet na knap.
Chtěl jsem ještě opravit zadni brzdovy spínač, ale byl jsem už tak zlitej , ze jsem byl rad že jsem motorku po sešti hodinach složil.
Dneska se jedu projed tak uvidim jestli jsem prusak oleje vyresil,nebo nikoliv.

-Jandys- (16) napsal 16.07.2016 v 14:19

no podobných BIGů jezdí vícero,ale fakt jsem to nebyl,byl jsem přes týden na Slovensku a od pátku už v práci

fanty (18) napsal 15.07.2016 v 05:48

Jak jsem se v nedeli vracel z vyletu, myslel jsem ze jsem te potkal v protismeru v Hranicich na Morave. Jediny co jsem na modrem bigovi zahlidl byla ceska vlajka na levem blastru. Pak jsem to kontroloval s tvymi fotkami a nic.

-Jandys- (16) napsal 14.07.2016 v 20:04

přepínač suprový

MirekTDM (4) napsal 12.07.2016 v 19:01

I ty jeden romantiku.

fanty (18) napsal 12.07.2016 v 18:29

Neuveris ,ale ja jsem na to uplne zapomel. Byli příjemnejší věci ze dne , nez olej

Clostridia (13) napsal 12.07.2016 v 17:55

Tak jaká, Pepo, ještě to sákne?

owenovic (12) napsal 10.07.2016 v 07:48

Ale nakonec vše dobře dopadlo.

• Souhrn za poslední roky "štastného" ježdění

27,01,2022 doba dementních telefonů mě donutila k tomu, že jsem tady nic kloudnýho dlouho nenapsal. Tak popořadě. Kdybych měl vypisovat co všechno se na té motorce posralo tak jsem tu do zítřka a stejně to nebude vše, p

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.01.2022
    Uskutečněno: 27.01.2022
  • Těsnění pod víčko, spínač zadní brzdy

;-) jelikož z motorky pri staní na policajtovi neustale pri plne nadrzi prolinal benzin a me to jak se patri nasíralo, rozhodl jsem se vymenit tesneni pod víčkem levé nadrze. Tato sranda stala necele dve stovky, praci b

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.02.2017
    Uskutečněno: 05.02.2017
  • Zvýšení řidítek a další věcičky...

Tak mi tahle prislo z alienexpresu zvysení riditek a lezeli mi doma uz od prosince a jelikoz mi pocasi v praci nedovoluje pracovat tak se uz peknou radku tydnu snazim sebe premluvit abych sel do nevyhrate garaze neco del

Vloženo: 26.01.2017
    Uskutečněno: 25.01.2017