Kawasaki ZXT 1000 (1989)

Vlastník Zub47
Vloženo 18.7.2014
Aktualizováno 8.7.2017

Vloženo: 05.07.2016, Uskutečněno: 01.07.2016, Zhlédnuto: 27x

Co když v pekle jednou skončím tak sem byl zvědav jak to tam vypadá tak jsme se rozhodli že se tam zajedeme podívat,ale kde vchod do pekla hledat no přece v Pekelných dolech V patek odjezd a v neděli návrat,k tomu návštěva kámoše v Krkonoších-to vypadá na supr víkend
Vyrazili jsme v pátek okolo poledne a nocleh kousek za Šumperkem (Hotel Dolte)kde jsme měli sraz z dalším kámošem.Dali jsme par piv a hodili pokec o všem možném.Sobota nás vítá modrou oblohou a hřejícím sluníčkem nádhernýma okreskami a kochacím tempem dorážíme do Krkonoš kde už nás netrpělivě vyhlíží Kámoš Roman.I když jsem mu důrazně říkal že zrovna držím dietu ať nepřiberu,zahrnul nás všemožnými pochutinami kterým se prostě nedalo odolat Dali jsme kafe a Romana povýšili na hlavního průvodce zdejším krajem,přibrali jsme ještě jednoho Romanového kámoše z jeho krásnou ženou a hurá do toho pekla
Dorážíme do cíle naší cesty,příjemní čerti a krasná čertice nás pohostili dobrým mokem a všemožnými dobroty a mé obavy z pekla zdob kdy mě sním rodiče v mládí jako dítě strašili byly ty tam Asi jsme byli moc hodní a nebo ještě nenastal čas aby si nás tam čerti nechali, propustili nás zpět na tento svět se slovy možná jednou a protože jsme asi smrděli moc tou pekelnou sírou ten co na nás dohlíží aby jsme vždy dobře dorazili do cíle bez nehod pokropil nás i naše železné oře svěcenou vodou a smyl z nás ten pekelný zápach aby nikdo nepoznal odkud se vracíme. Dorazili jsme k zpět k Romanovi u kterého byl přichystán luxusní nocleh,ještě chvíli poklábosili a pak už jsme upadli do bezvědomí.
Ráno nás uvítalo zase sluníčko z modrou oblohou bohužel vše jednou musí skončit ločíme se z Romanem a jeho hezkou ženou se slovy zase někdy na viděnou a vyrážíme zpět k domovu.Byl to zas supr víkend z partou dobrých přátel z kterými bylo radost z trávit krásných 940 km v sedle
Tak zas na brzkou viděnou

Tuareg-Tengai (1) napsal 15.07.2016 v 23:07

Suprově napsano eště lepší prožito zopaknul bych si to třeba znovu hlavně s bezva přátely za jakéhokoli počasí a Vaclave jsem rád že jsem Tě poznal osobně

BLUESAVAGE (2) napsal 10.07.2016 v 09:58

Přemku, skoro bych se vsadil, že tento deník jsi nepsal ty

BLUESAVAGE (2) napsal 10.07.2016 v 09:57

No me se nejvic libila ta 130 km jizda v desti. zase mam po delsi dobe vyprany motohadry.
Dalsi akce bude koncem prazdnin

babula (0) napsal 07.07.2016 v 08:52

rici07 (0) napsal 06.07.2016 v 17:21

No kamaráde překvápko a to moc parádní vypadá to na supr užitej víkend já se furt chystám a skutek utek

tatíkPé (9) napsal 06.07.2016 v 11:46

Supr,trupr .

shumi-p (0) napsal 06.07.2016 v 10:53

SonyLee (5) napsal 05.07.2016 v 20:13

Zub47 (2) napsal 05.07.2016 v 18:59

istonbike- ,Opravdu jsi přišel o velky kopec srandy a zažitku.

maměnka (0) napsal 05.07.2016 v 17:26

owenovic (12) napsal 05.07.2016 v 16:46

Supr Zoubku, Romane, Vlastíku a Václave samože i holčiny. Parádně jsi to napsal a taky pořádně jste si to užili.

istonbike (2) napsal 05.07.2016 v 12:34

Tedá Zoubku fantasticky popsáno jako bych tam byl s Vámi muselo to být SUPR

V69 (0) napsal 05.07.2016 v 11:36

I když to tak ze začátku nevypadalo, nakonec to byl super víkend a přáteli. Nejen perfektně strávený čas ale také i nové zkušenosti které nejsou na škodu zažít. Taková sprcha kterou jsme absolvovali a jízda za deště a po mokré silnici také dá něco motorkáři, který je zvyklý vyjet jen za slunečného počasí. Zjistit, že mě motorka udrží na silnici i na mokrém asfaltu taky není na škodu. Samozřejmě s dostatečnou opatrností. Malá enduro vložka taky byla a tak jsme vlastně nebyli jen na výletě ale také jsme se něco zase přiučili. Díky patří samozřejmě také domácímu Romanovi a jeho rodině, kteří nás i mokré ubytovali a postarali se o krásný večer, který končil až nad ránem...
Doufám, že si něco podobného zase někdy zopakujeme...

• Zavření šoupátek 2016

Myslel jsem že to letos už nestihnu,ale přece se nakonec zadařilo (s) :-DD a nokroucenych krásných 90 kilasku po okolních vesničkách :-DD a myslím že letos už je konec Takže příští rok AHOJ (y) (y) (y)

Vloženo: 26.12.2016
    Uskutečněno: 26.12.2016
  • Pustevny 2016

Sedim doma,čumim do blba a uvažuju mam si dat pivko v tom mi moje polovička povida-nezajedem se mrknout na Pustevny ,jsou tam pry sochy ze dřeva.Seru na pivo(dam si ho až přijedem zpatky) a už valim na sebe hazet ha

Vloženo: 29.05.2016
    Uskutečněno: 29.05.2016
  • Poprvé vnovém kabatě

Poněvač se nikdo neozval že se jede dneska projed tak sem vyrazil sam male kolečko okolo kominka-Frydlant n/o,Frenštat,Rožnov,Hutisko Solanec-tam blazni měli běžecke zavody (u)no hnuz tak si ničit zdravi sportem pak

Vloženo: 28.05.2016
    Uskutečněno: 28.05.2016