Kawasaki GPZ 1100 (1996)

Vlastník Misak33
Vloženo 9.4.2009
Aktualizováno 9.4.2009

Vloženo: 10.04.2009, Uskutečněno: 10.04.2009, Zhlédnuto: 5x

Díky všem za komentář. Díky...

Tak jsem si chtěl dnes přihlásit motorku. Bohužel mi nedošlo, že ji musím přihlásit v místě trvalého bydliště Takže jsem si udělal ráno evidenčku v Písku a v devět vyrazil do Brna na přihlášení. V 11 jsem tam byl, ale měli jen do 12:00 a lístky s pořadím byly vyčerpány už ráno půl hodiny po otevření. Příští týden si to zopakuju. Takže jsem dnes najel 500km zbytečně. No vlastně ne, byla to super užitečná projížďka. Při cestě tam jsem jel po dálnici pořád nad 160km/h (spěchal jsem) a spotřeba vyšla na 7,8l, zpátky max. 140km/h a spotřeba 6,8l. Což není tak špatný. Ochrana před větrem je výborná. Zrychlení ze 140km/h na 180 odhadem do 3 sekund. Super je prostor pod sedlem. Dal jsem tam sadu žárovek, lékárničku, 3dcl PET lahev s pitím, ledvinku s peněženkou, svazek klíčů a mobil. A to tak ještě nějaký místo zbylo.
No, takže si ještě asi týden nezajezdím((

• relé startéru

Tak...po letech, kdy motorka stála a skoro nejezdila (stavba domu, dvě děti, manželka...) jsem ji dal do pucu a zjistil, že při pokusu nastartovat jen cvaké relé a nestartuje. Baterka je nová a když jsem ji roztlačil, v

Typ: Oprava
    Vloženo: 04.05.2015
    Uskutečněno: 04.05.2015
  • nový řetěz

Tak mám nový řetěz. Přes internet za nějaký 2500,- a namontovali mi ho za 600,- v Českých Budějovicích u Smrže. Maximální spokojenost. Jenom nechápu, proč musí celý víkend pršet :-(

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.05.2010
    Uskutečněno: 02.05.2010
  • Xenony

Tak jsem namontoval xenon. Rozdíl 100 a 1. Nejen, že jsem líp vidět, auta uhýbají dřív a častěji než s normální žárovkou, ale i rozhled v noci je neporovnatelně lepší. Montáž byla téměř bez problémů. Jelikož jsem nechtěl

Vloženo: 06.07.2009
    Uskutečněno: 06.07.2009