Yamaha YZF-R6R (2006)

Vlastník Kamikadze-Ace
Vloženo 3.9.2013
Aktualizováno 2.10.2016

Vloženo: 28.03.2016, Uskutečněno: 28.03.2016, Stav tachometru: 21777 km, Zhlédnuto: 10x, Firma: Wildmotors

Tak sezóna zaklepala na dveře a s Ozzym jsme se rozhodli, že pojedeme zakroužit do Misana. Start byl naplánován na středu cca 11h jen co Ozzy bude sedět v letadle do Prahy, jelikož byl mimo ČR na služební cestě.

Okolo jedenácté hodiny zazněl povel „KRLEŠ“ takže jsem naházel věci do auta a na vozík ustavil R6 a nezbytné okruhové náčiní. Přesun a nakládka u Ozzyho, večeře potom pivo a šlo se spát. Čtvrtek 24. 3. 2016 cca 06:00 start směr Misano Adriatico kilometrů 1060 od Ozzyho. Cesta proběhla až na mírné zácpy okolo Mnichova a Boloně bez problémů a kolem 19:30 se nám zvedla závora u vjezdu do paddocku. Stavba příbytku pro naše celkem tři stroje – 2x R6R a 1x KTM RC390, kterou si Ozzy vezl jako stroj na trénink. Pivo plus pokec s vedením agentury Wildmotors a Actionbike a šlo se spát. O druhu alkoholu co jsem ochutnal se moc rozepisovat nebudu chutnalo to jako banánový džus s vodkou

Pátek 25.3 ráno modrá obloha cca 14° reklama na krásný motocyklový den, z důvodu kapacit a pozdějšího nahlášení na akci máme skupinu C, začínáme v 9:40 takže krása asfalt od loňského roku nový krásně hladí pneu a světe div se i já si najednou zajedu osobák takže radost a Ozzy po sesednutí z KTM má radost jako dítě u stromečku plného dárků. Já se podívám do závodu SSP ze čtyřicátého místa a v cíli jsem na výpise jako 28tý historie se neptá, protože díky letmému startu člověk jede sám v poslední zatáčce na cílovku a posledního kola mě pan #45 Marek Červený mistr IRRC 2015 SSP dá kolo a je konec no co snaha byla jelikož vloni jsem to kolo dostal o kolo dříve:) Celkově další posun osobního rekordu na 02:02,3. Večer jdeme do restaurace co je na okruhu na večeři a za cca 13€ má člověk talíř salátu co naloží a teplé jídlo (výběr tři druhů) takže rada pro někoho kdo pojede směr Misano žrádlo nebrat:) Zbytek večera proběhl v duchu konverzace s hvězdami RR – Marek Červený, Kamil Holán

Sobota 26.3 počasí lehce pod mrakem ale oskar z nebe praží a postupně se dere přes mraky a kroužíme již od rána, Ozzy vyjede na šestce, ale kvůli technickému problému s řízením střídá bike a bere si čmeldu jak RC390tce přezdívá. Technický problém poté odstraní p. Halbich.
Dopoledne si oba vylepšíme rekordy já na R6 na 02:01,1 a Ozzy na RC390 02:12, xx. Po dobrém obědě konstatujeme, že je čas jezdit na pohodu a styl a trénovat Ozzyho koleno aby to vypadalo dobře i na foto. Takže jedeme, kroužíme vesele a najednou Ozzyho na cílovce za sebou nevidím, říkám si pohoda to mě dožene a v tu chvíli červená vlajky takže hezky pomalu a Ozzy stále nikde trocha nervozity vidím doktora a sanitku a v zatáčce č. 14 leží čmelda Ozzy stál u bariéry v péči traťáků a já jel do stanu, abych pomohl se složením čmeldy. Události nabraly trochu větší spád takže přivezený čmelda je na stojanu a já běžím do medicalu kam mezitím dojel Ozzy.
Ozzy na lůžku říká, že to je v zlomenou pravá klíční kost a doktorovi dává školení o jeho zlomeninách levé klíční kosti a možnostech nyní jeho zlomené pravé kosti. V medicalu vyfasuju pytel s oblečením Ozzyho a jdu do stanu pro tepláky pantofle, peněženku a telefon, který dostane Ozzy před převozem do Ospedale Ceccarini di Riccione, Viale Frosinone, Riccione ( cca 12km od okruhu). Na cestu tam má Ozzy taxík s majáky, ale na cestu zpátky musíme zajistit odvoz sami. Bohužel máme k dodávce zamčený vlek a klíček od zámku je v Čechách u Ozzyho doma vč. mého vozu, jsem to já kdo to zkur**l. James nám sehnal auto a tak čekáme na Ozzyho signál ovšem jak rychle saniťák Ozzyho dovezl pod majáky do nemocnice to si tam pan Ozzy vytrpěl čekáním na ošetření. Přišla sms, že mám jet závod a užít si to. Lehko se to řekne v praxi to nejde a James: tak to tam nasypeš a dáš to pod dvě … odpovědi se mu dostane: debile dneska už jsme spotřebovali 50% řidičů naší dodávky. Závod se mě velmi ale velmi nepovedl předjelo mě všechno co mělo dvě kola a asi i traťák co už ze stanoviště jel domů na svém „pjádžiju“ mě říznul. Pozitiva závodu snad to, že jsem v celku a stabilní časy i přes tu plíseň. Sprcha a výjezd směr nemocnice. Zaparkujeme a jdeme dovnitř na infromace a ptáme se jestli někdo mluví anglicky odpovědí je nám velmi příjemné italské Nó spásná myšlenka u okénka informací ukážu na ceduli pronto soccorso … a odpovědí mě je „ sí pronto sokórzo“ paní pokračuje „tres …… rampa bjanka a sinístra“ její ukázku rukou jsem pochopil a se slovy „grácije čao“ jdeme. Za dvě minuty nalézáme další recepci kde jedna ze sester mluví anglicky tak pohoda a nalézáme Ozzyho zrovna při převozu na rentgen. Lidí na příjmu tam je přibližně tak 35 z toho deset malých fotbalistů z turnaje. Ozzy se vrací z rentgenu a čekáme na zprávu a vyřešení nerudovské otázky „kam s ním“. Mezitím sleduji zbytek pacientů a hlavně fotbalisty jeden má zlomený malíček na ruce a vypadá to na konec kariéry podle slz krokodýla a slovy lapiducha bróken když mu dával fixaci na prst . Druhý fotbalista dojde po svých do ordinace po východu z ní si pod dohledem zřízence ulehá na nosítka a začíná simulace jak ho bolí najednou nožička ( umějí to dobře kluci – ten chlapec mě na sobě dres AC Milán)
Z protější ordinace vyšla sestra co rozřazuje pacienty podle jednotlivého klíče - na pacienta zamumlá: „ italijáno ? sí ? sí tak pojď protože pokud nejsi tak odpověď bude další slovo táhni a srůstej. S Ozzym je sranda děláme si selfíčko následuje popis škod na čmeldovi je rychlý protože motorka je plně pojízdná jen lehká odřenina výfuk, páčka, padák :) Pak přichází místní lapichud k Ozzymu a rezolutně ukazuje na jeho kličku se slovy „bróken“ a uvazuje mu postroj na tělo a Ozzy jde směr doktorka pro zprávu mezitím lapiduch bróken nelenil a protějšímu pacientovi ukázal na zápěstí se slovy“bróken“ a ovázal mu zápěstí … Ozzy má hotovo v ruce zprávu desky s CD kde má fotky z rentgenu a jedeme zpátky.
Výsledek dne klička na tři kusy, zbytek u doktora v ČR tudíž se jako týmový lékař a děfka pro všechno starám o Ozzyho. Ještě po příjezdu zpátky stihneme restauraci na okruhu kde poprosíme vrchního po zavíračce o jídlo dáme si víno a následně trochu kapitána na bolest a spánek.

Neděle 27.3 ráno opět azuro a tak jdu přezouvat zadní pryž, protože už je KO potom následuje nahřátí a veselé kroužení. Nakonec tam mám osobák 2:00,13 což je hozená rukavice takže odpoledne se hryznu a po několika pokusech tam přistane 1:59,29 což je úplně pro mě říše snů takže do poslední rozjížďky se jdu povozit v klidu a pohodě po odmávnutí rozjížďky je konec pojede se domů tak zamávám divákům, kteří seděli na tribunách asi v celkovém počtu 40ti lidí …... je to fajn vidět takové nadšence co se jsou podívat na amatéry.

Cesta zpět probíhá sice pomalu ale jistě ovšem sranda je při recitálu povídek Šimka a Grosmana. Poté při zastávce na MCD komentuji výběr omáčky pana Ozzyho, protože si k hranolkám dal jak jsem to nazval koncentrované medvědí semeno v krabičce

Rád bych poděkoval Martinovi na m.cz nick mmt za odvoz do nemocnice i zpět a Honzovi Čeřovskému #5 za zapůjčení auta!

Organizace a event Actionbike+Wildmotors na jedničku !

RoumenS (153) napsal 28.03.2016 v 22:33

Hlavně že všechno dobře dopadlo a jste doma, jistě natěšeni na další jízdy. Ozzy si bude muset chvíli počkat

mike.46 (604) napsal 28.03.2016 v 21:16

Hezkej report snad to bude mít Ozzy brzy a bez následků zhojené

• Wildmotors Endurance Most powered by Аэ

Wildmotors Endurance Most powered by Аэрофлот Jak už název reportu napovídá na tenhle event to díky své práci v Sovětském Svazu mám trochu dál než obvykle. Trochu plánov/cestovani/?act=poi&did=856

Vloženo: 16.06.2017
    Uskutečněno: 16.06.2017
    POI: AUTODROM M
  • SLOVAČ ANEB LOUČENÍ S R6R + CO NEBYLO V PLÁNU TUTO SEZO

Na poslední zářijový víkend připadl poslední event. Endurace sezony s Wildmotors a tak plán zněl jednoduše: KOPYTA RC jsou na P6 v hodnocení SSP se ztrátou 4 body na pátého a 8 bodů na čtvrtého takže bylo o co jet! Celk/cestovani/?act=poi&did=856

Vloženo: 14.10.2016
    Uskutečněno: 14.10.2016
  • WM Endurance 3h + sprint race 8-9.8 2016 BRNO

Jak začít tento popis akce Wildmotors , která v našich srdcích zanechala mnoho krásných vzpomínek? Obvyklý proces balení a dohodnutí se s Ozzym, že jedeme endurance for fun jako tým KOPYTA RC mezitím jsem ještě zakoupil /cestovani/?act=poi&did=856

Vloženo: 29.08.2016
    Uskutečněno: 29.08.2016