Jawa 350/639 (1991)

Vlastník komikalois
Vloženo 12.1.2011
Aktualizováno 31.7.2018

Vloženo: 11.12.2015, Uskutečněno: 03.07.2015, Zhlédnuto: 19x

Tak si jedu takhle jednou odpoledne v asi 35 stupňovým vedru z práce vysmátej jak lečo a najednou ležím na chodníku vedle své Jawy a čuchám vůni benzínu vytékajícího z prasklého švu nádrže.Říkám si jaký to pěkný sen a že bych se raději už probudil protože se mi to určitě jen zdá.Bohužel to nebyl sen ale tvrdá realita každodení bezohlednosti řidičů aut.Dodnes mi nikdo nebyl schopen podat vysvětlení jak je možné parkovat u chodníku v protisměru.Každému je přeci jasné že když řidič stojí v protisměru a vyjíždí z řady aut je riziko srážky s protijedoucím vozidlem obrovské.
Na neštěstí při nás obou stálo veliké štěstí protože součet rychlostí v momentě srážky nebyl veliký protože všichni víme jak dokáže akcelerovat Jawa 350 v 35 st. vedru v rozteklém asfaltu.
Tímto chci poděkovat padacímu rámu že mi zachránil nohu a andělu strážnému že mi pomohl silou vůle strhnout Jawu na bok Volkswagenu.Chci se omluvit mému ramenu za tvrdý dopad do předního skla.
Dovětek: Prosím tímto všechny motorkáře a řidiče aut aby už se konečně začali vzájemně vnímat a respektovat.
Děkuji všem a přeji hodně najetých kilometrů bez nehody nejen na dvou kolech.

komikalois (0) napsal 21.12.2015 v 11:55

Díky všem za komentáře

petrapet (1) napsal 12.12.2015 v 18:29

Jojo pardon zmátla mě ta fotka, stát se smí jen vpravo po směru jízdy.

jarolim (140) napsal 12.12.2015 v 14:22

Parkování v protisměru je zakázáno, nepleť si to s jednosměrkou. Ale pro někoho zákony neplatí.

petrapet (1) napsal 11.12.2015 v 20:58

Parkování v protisměru zákon nezakazuje ovšem když parkuješ a odjíždíš tak se nesmíš mechat chytit to už je jízda v protisměru.

context (7) napsal 11.12.2015 v 15:23

Hlavně že se ti nic vážného nestalo někteří řidiči aut se ani nedívají, tam, kde by měli, pak na to doplácejí nevinni.

• Zimní spánek

Tak jsem Jawku dotankoval a prozatím uložil v garáži k zimnímu spánku.V lednu je naplánována kompletní generálka a čištění všeho po super sezoně 2014.

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.12.2014
    Uskutečněno: 30.11.2014
  • nebezpečný úsek Jihlava Kostelec

Vážení páni silničáři Chtěl bych apelovat na váš zdravý rozum.Nedávno jsem jel na motocyklu JAWA 350 na trase Jihlava – Kostelec - Třešť . Ve zmíněném směru před Kostelcem až do Salavic mě čekalo nemilé překvapení v po

Vloženo: 20.06.2012
    Uskutečněno: 17.06.2012
  • Vyjížďka s kufrem

Tak jsem si udělal radost a koupil jsem si kufr.Celá ta situace mě tak nažhavila že jsem se rozhodl vyrazit na projížďku kolem Jihlavy.Vzpoměl jsem si že za Stonařovem roste kukuřice...ano správně králíci musí taky něco

Vloženo: 20.09.2011
    Uskutečněno: 19.09.2011