Suzuki GSF 650 Bandit (2009)

Vlastník čzťák
Vloženo 4.11.2015
Aktualizováno 8.4.2017

Vloženo: 06.12.2015, Uskutečněno: 06.12.2015, Stav tachometru: 9500 km, Zhlédnuto: 7x

Ač se to zdá neskutečné, tak 5. prosince se kolem 3 hodiny odpoledne udělalo na chvilku hezky a začalo svítit slunce. Venku bylo přijatelných 8,5 stupně a tak jsem neváhal a sedl na můj nový škarpafighter. Bylo to poprvé co jsem si vyzkoušel novou výbavu - kombi, přilbu, rukavice i boty a mužů říct, že zatím jen spokojenost! Vyrazil jsem směr OMV Kroměříž pro plnou nádrž 100 oktanoveho Naturalu, hezky na zimu, ať mi nerezaví nádrž Cestou na benzínku jsem na světlech u vlakového nádraží potkal stejně postiženého kolegu na Yamaze. Chvíli jsme pokecali a shodli jsme se, že další motorky jsme nepotkali... Potom už jsem jen nabral plnou a užíval si pravděpodobně poslední jízdu tohoto roku směrem domů

veteiks (2) napsal 07.12.2015 v 10:38

čau, taky jsem chtěl vyjet, ale ještě nemám značku a stejně jsem dělal na zahradě.. ale odpo bylo pěkně. škoda, že už asi tak hezkej den nebude, vyřídím tento týden papíry a potom se budu jen smutně koukat na tu nádheru v garáži

• STK!!!

Po dvou letech co motorku vlastním přišla ona oblíbená doba, kdy je nutné opět prodloužit technickou způsobilost našich strojů k tomu, aby byly způsobilé k provozu na pozemních komunikacích. Tož nedá se nic dělat, vš

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.05.2017
    Uskutečněno: 20.05.2017
  • Pirelli Angel ST

V 14404 km přezuto na sadu Pirelli Angel ST. První dojmy jsou super, jako z novych pneumatik... Původní Dunlop Sportmax Qualifier (zadek) a Q2 byly více sportovní a měkčí pneumatiky. STčka jsou více turistické, jsem

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 08.04.2017
    Uskutečněno: 08.04.2017
  • Laděný výfuk Ixil

Už nějakou dobu jsem se díval na po nějakém tom laděném výfuku, až se tady v inzerci objevil jeden lehce jetý Ixil L3x Hyperlow na Bandasku. Neváhal jsem a vzal jsem ho. Investice nelituji, vzhled je krásný a zvuk pa

Vloženo: 08.04.2017
    Uskutečněno: 25.03.2017