Yamaha XT 660 Z Tenere (2012)

Vlastník firedawe
Vloženo 18.9.2015
Aktualizováno 15.6.2016

Vloženo: 09.11.2015, Uskutečněno: 31.10.2015, Stav tachometru: 34000 km, Zhlédnuto: 29x

Tak pomalu začla přestavba Tenerky do podoby, kterou si představuji. Nejsem příznivcem jednotvárnosti a rád si mašinu upravím jak vzhledově, tak po praktické stránce. Už minulou jsem měl trochu upravenou.
Sedlo je jedna z věcí na Tenerce, která mi v sériovém provedení nevyhovuje. Šup s ním dolů, k čalouníkovi( pardon , k čalounici) a za čtrnáct dní bylo dílo hotovo. Maximální spokojenost, můžu jen doporučit ( čalounictví RENÉ Hlinsko).
Sériový výfuk mě taky neohromuje a to jak zvukem, tak svými rozměry a váhou. Byl po ruce krásný, poměrně levný, lehký titanový kousek od Remusu, tak jsem ho vzal. Při přešívání sedla jsem mašinu odvezl do Rudoltic, kde mi vyrobily mezisvod na pravou stranu. Opět max. spokojenost. ( výfuky Creptus)
Další vzhledová úprava je na obzoru, některé plasty jsou už v lakovně, později doplním info a fotky.
Myslel jsem si, že Bandit 1200 je kus motorky, ale když jsem je v dílně s Tenerkou postavil vedle sebe, tak to vypadalo komicky..

• NOVÝ PNEU, STK

Pomalu se začal blížit termín STK, a tak jsem včera nazul nový bačkory, osvědčený Mitas E-07. Ráno jsem to trošku ošplouchnul, vzal lejstra a vyrazil na STK. Šel jsem poměrně rychle na řadu, záměrně jsem ponechal na maši

Typ: Údržba
    Vloženo: 16.04.2016
    Uskutečněno: 16.04.2016
  • POKRAČOVÁNÍ ÚPRAV

Dalšími kousky do toho mojeho puzzle se stal vyšší přední blatník a blástry, jak jinak než v bílo červené. Blatník od Polisportu a blástry v podstatě TT, jen za poloviční cenu!!! ;-) :-P Pár foteček za slunečného rána

Vloženo: 11.12.2015
    Uskutečněno: 02.12.2015
  • FACELIFT

Tak prozatím se mi povedlo, alespoň částečně přiblížit Tenerku mým představám, zatím jsem spokojen a líbí se mě to ;-) . Jak vám, to nechám na případných komentářích. Podotýkám, že rozhodně nekončím, ještě tam změny budo

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.11.2015