Jawa 350/640 (1994)

Vlastník PMaXX
Vloženo 5.10.2008
Aktualizováno 26.3.2011

Vloženo: 03.04.2009, Uskutečněno: 03.04.2009, Zhlédnuto: 1x

Tak dneska po zimě vyměněno obutí na fungl nové Savy.
Nakoupeny všechny ND co by se pohly po..at, ale prý je stav moto dobrý a není třeba nic měnit, teda brzdové desky byly v troubě tak se vyměnily, jinak nic :)
Bohužel při přezouvání se zjistilo že zadní lité kolo má prasklé dva paprsky, takže začínám shánět staronové kolo.
Při jízdě něco bouchá při přejezdu nerovnosti, vypadá to jak blatník do kapotáže, asi ten blatník uřežu a bude :-d

• Rozhodnutí co s moto :-D

Tak po necelých dvou letech a asi 3000km na Jawce a 6000km na skutru jsem se rozhodl že zůstanu zatím u skůtrů - přecejenom pro ježdění do a z práce ucpanou Ostravou je to lepší řešení s variátorem než věčné řazení :)

Typ: Prodej
    Vloženo: 08.06.2010
    Uskutečněno: 08.06.2010
  • Motosraz - Pstruží

Jelikož se blíží konec sezóny domluvili jsme se se Zdeňkem na vyjížďce spojenou se srazem v hospodě U Filipa ve Pstruží nedaleko Frýdlantu. Druhá půlka naší výpravy nemá ráda dálnici - prá má o zub na kolečku míň, moc

Typ: Sraz
    Vloženo: 04.10.2009
    Uskutečněno: 03.10.2009
  • Vyjížďka pro lístky na koncert :)

Vyjížka byla spojením oslavy státnic MotorkářeJakCyp, alias Karla a mé cesty do Novojičínského infocentra pro lístky na koncert V.Redla na Hradě :) Z Ostravy jsme si to šinuli přes Klimkovice na Bílovec - kde jsme doplni

Vloženo: 22.06.2009
    Uskutečněno: 18.06.2009