Harley Davidson FLHTC Electra Glide Classic (1995)

Vlastník truck
Vloženo 23.9.2014
Aktualizováno 14.6.2020

Vloženo: 18.09.2015, Uskutečněno: 18.09.2015, Zhlédnuto: 3x

Nádherná sezona a parádní poježdění super No a najednou prd a ukaž chlapče jak si se mnou poradíš když už mě máš doma. Příběh jednoduchej odstavil jsem Haryka v neděli do depa a až ve středu večer mi to vyšlo,že se budeme po první jízdě v dešti koupat v šamponu NEBUDEME klečel chudák na bočním stojanu a prázdný zadní gumě Jak říká kamarád Jirka tak z toho by nás na cestě asi drblo vůbec nevím co bych s tím na pangejtu dělal.Mám v kufru sprej na plnění pneu při průrazu,ale to těch 400 kg prej nezvedne musel by k tomu bejt ještě kompresor a tu zalepenou gumu nafouknout na dojetí do servisu Má nás ta naše vlčí smečka ráda proto jsme asi dojeli až domů Když už jsme doma jde to ráz na ráz je potřeba jinej zvedák než stůl dobrá staň se když už se v tom hrabu tak udělám i tu "volejničku" a budu mít pokoj i od Mikeše sranda Lubko Se vší úctou k Ledendě a manuálem od Glimeru mám rozebráno. Potvrdilo se mi co jsem od začátku tušil gufero pod spojkou blilo olej na řemen a ten to rozházel úplně všude ostuda někde zastavit Už jen všechno umejt nakoupit díly u našich "nafoukanejch" prej sme rodina HD pěkný hov.. radši koupím díly v USA a dám to zase dohromady.
Konečně se náhrálo po 3 hodinách na You Tube video z Motomše v Josefově není to ono videa z foťáku nejsou profi,ale atmosféru přenesou spolehlivě Jako vždy koho to nebude bavit má to tlačítko Delete Hezkejch pár posledních mil přeje Luboš a Vlaďka

• DOLTE na otočku

Pátek odpoledne po práci balíme jen nejnutnější a jedeme.Potřebujeme oba vypadnout a nechat všechny starosti daleko za výfuky našeho motocyklu Harley Davidson. Náš neplánovaný výlet se změnil na super akci u našich přáte

Vloženo: 10.09.2017
    Uskutečněno: 10.09.2017
  • SUMMER TOUR 2017 THE END

Už zase rachotíme v robotě,ale nevadí krásná dovolená to byla B-) (y) http://truck0.rajce.idnes.cz/SUMMER_TOUR_2017_THE_END/

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.08.2017
    Uskutečněno: 30.08.2017
  • LETNÍ TOUR 2017

Všechno je v lidech a tak problémy s STK zával čas +o( jel jsem jinam a neměl problém tak na ty blbečky ser. ono na každýho jednou dojde (y) Dnes letní jízda na pohodu počásko zlobilo,tak jedeme až v poledne B-) Opět

Vloženo: 23.07.2017
    Uskutečněno: 23.07.2017