Kawasaki ER 6N (2007)

Vlastník N4M
Vloženo 22.3.2008
Aktualizováno 23.6.2014

Vloženo: 28.03.2008, Uskutečněno: 28.03.2008, Zhlédnuto: 5x

Tak jsem jí vytáhnul, když dnes bylo 10 nad nulou - CHYBA století.
Stalo se to nejhorší, co se stát mohlo. Z vedlejší mi tam vletěla dodávka a zablokovala mi půlku mého pruhu. Instinktivně jsem šel tvrdě na brzdy, nezvládl smyk, poslal jí na zem a sklouznul jsem se po asfaltu. Ve městě rychlost max 50 km/h (když jsem šel na brzdy). ANO, uznávám, že jsem se lekl a šel na brzdy moc tvrdě a v tu chvíli se neměl snažit i o úhybný manévr, ale co by asi dělal někdo jiný, kdyby viděl, jak mu do cesty vjíždí dodávka? Mašina se doklouzala k chodníku a já se ve skluzu odstrčil, postavil se na nohy a zbytek jsem doběhl - šikula, za to se musim pochválit, Casey Stoner by blednul závistí. Ale mašina... Kyvkou šla na betonovej obrubník = prasklá kyvka, zadní brzdovej třmen se urval z úchytu (respektive úchyt prasknul), ohnutý řídítka. Dle chlapíka z Kawasaki, kterýmu jsem volal a přijel na místo, aby to okouknul a odvezl, vypadají vidle zatím OK, ale se teprve ukáže. Jinak nádrž pomuchlaná, plasty samozřejmě taky, zadní blinkr v piči. Ani nechci vědět, co ještě je v hajzlu. Odhadovaná škoda 80,000,- Kč jen na materiálu. Policie: I když mi tam vjel z boční ulice a já byl na hlavní, tak jelikož jsem to do něj NENARVAL, tak si za to můžu sám a je to jen má chyba a mám smůlu. Kdybych na tý dodávce nechal své DNA v podobě utržené ruky, nebo nohy, tak by to prej posuzovali jinak. Tak a teď neusnu a přemejšlim o nejbližším vysokým mostě. Každopádně se s nima budu rafat dokud to půjde, tak mi pls držte palce. Splácet kupu šrotu a pak do ní nalejt ještě 100 tis. se mi fakt moc nechce. Každopádně děkuju všem kamarádům, kteří mi slíbili pomoc s vyřizováním této záležitosti, popřípadě nabídli finanční půjčku na nevyhnutelné opravy, kdybych to fakt neuhrál na jeho povinné ručení. Velký dík patří Kawasaki Kladno, jelikož ti milí lidé mne podpořili a hbitě přijeli na místo, okoukli mášu a následně si jí odvezli. POUČENÍ PRO PŘÍŠTĚ - neuhejbat, poslat mašinu do auta, co tam vjelo a modlit se, abych to přežil. Si ze mě Policie ČR asi dělá prdel, ale už to tak vypadá. Omluvte mou peprnnou mluvu, ale jinak se v tomto stavu vyjadřovat ani nemohu.

• Ještě pár "zábavných" foteček z mé havárky - snad vás pobaví více, než mě. Ještě jsem zapoměl dodat, že se to stalo na čtyřproudové silnici. Já jel ve vnitřním (levém pruhu) a oba protijedoucí pruhy byly plné aut. Pře

Typ: Havárie
    Vloženo: 28.03.2008