ČZ 175/477 (1970)

Vlastník Bartéz1
Vloženo 18.7.2015
Aktualizováno 7.8.2015

Melechovský okruh 2015

Vloženo: 23.08.2015, Uskutečněno: 22.08.2015, Stav tachometru: 11340 km, Zhlédnuto: 4x

Tak se rok s rokem sešel a je tu další, v pořadí třetí ročník Melechovského okruhu, na který jedu. Letos bez spolujezdce, ale s budoucím členem konkurenčního motogangu. I balení bylo jednodušší, na dvě motorky se toho vejde víc. Po cestě malá zastávka u hospody v Čejticích, mají zavřeno, tak občerstvení z vlasních zásob. Po příjezdu jsme dostali registrační čísla 32 a 33, byli jsme z v sobotu přijíždějících mezi prvními. Následovalo vybalení, stavba stanu, ať se večer nezdržujeme a už organizátor PESO ujímá nadvlády nad motogengy a instruuje samotáře k organizovanosti. Vyjíždíme na první disciplínu- motokros na Jawě Robby, která už vloni vypadala jako šrot, ale letos zase jezdila. další jízda poslepu, následovalo tlačení zetky na čas, vědomostní soutěže a konečně jízda zručnosti. Po dojezdu losování tomboly a vyhlášení vítězů. já a spolugengaři jsme obsadili 6. místo, což jev konkurenci 20 gengů slušný výsledek. Vyjížďka na dvojité mosty u Píště byla supr, návrat za světla umožnil kontrolu motorek, jestli něco neupadlo. Kontrola OK, jen teče olej z předních tlumičů, ale jen vrchem, asi je ho tam stále hodně. Krátké protažení po okolí a večeře- občerstvení na 1*. Večerní zábava s "živou" muzikou a do hajan. Ráno dolít benzín, protože motorky baštily nad průměr, balit a hurá domů.Najeto celkem 159 kilometrů. Tak za rok nashle a dík všem, kdo Petrovi pomáhali uspořádat tuhle bezva akci.