BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník Miliny
Vloženo 21.5.2013
Aktualizováno 16.3.2015

Vloženo: 08.07.2015, Uskutečněno: 06.07.2015, Zhlédnuto: 14x

Tak jsem na motorku namontoval další doplněk. Jedná se o ochranné nálepky na nádrž. Koupil jsem je přes ineternet u značky Wunderlich

Dost mě překvapilo, za jak krátkou dobu mi přišly. Asi za 3-4 dny jsem je držel v ruce.

A výsledek? No tak motorka jde lépe do zatáček, má najednou zátah odspodu a objem nádrže se zvedl na úctyhodných 40 L. Nevím, jak jsem bez toho mohl jezdit

Tank pady jsou potažené koženkou a tak to vypadá, že je sedlo protažené až na nádrž. Boční krásně chrání nádrž před koleny. Za mě spokojenost.

• Ventil KO

Tak se mi stala taková nemilá věc. Vracel jsem se z dovolené, když mi motorka přestala táhnout za plynem. Tak tak jsem dojel na benzínku (Devět křížů na D1) a po ubrání plynu mi motorka chcípla. Bylo to stejné, jako kdyb

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.09.2015
    Uskutečněno: 04.08.2015
  • SW motech držák navi/mobilu

Tak jsem si udělal radost a pořídil si nové pouzdro na navi/telefon od SW motech. Pouzdro vypadá naprosto fantasticky. Je vybaveno kšiltem pro tlumení slunečních paprsků, což zvyšuje čitelnost displeje, když jedu prot

Vloženo: 16.03.2015
    Uskutečněno: 14.03.2015
  • Jarní servis 2015 + Mlhová světla

Nastal čas, abych motorce dopřál trochu toho odborného servisu. Myslím, že si to za loňskou sezónu plně zasloužila. Ba co víc, konečně jsem pořídil mlhová světla a vše, co bylo potřeba k jejich zapojení. Servis mi opě

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.02.2015