Yamaha XV 750 Virago (1995)

Vlastník alca7019
Vloženo 16.6.2015
Aktualizováno 25.10.2015

Vloženo: 21.06.2015, Uskutečněno: 20.06.2015, Zhlédnuto: 9x

Naše (moje a LuboseX2 ) první setkání s vyznavači Wildstarů a přátel Yamahy (takže jsem s motorkou taky zapadla ).
Moc příjemné setkání s bezva motorkářema. Stroje stejné značky a přesto každý naprostý a úžasný originál. Měla jsem trochu strach, jak nás všichni přijmou (přeci jen vetřelci), ale cítili jsme se jako mezi "starými" známými. Díky za to všem. Pohodová atmosféra a pohodový pokec.
Zprvu vypadalo, že ani nevyjedeme, pršelo u nás dost a nevypadalo, že to hned přijde. Měli jsme sraz s vahon-Ladou ve Žďáru. Psal, že doufá, že nebude pršet, že to by asi nejel. Přesto jsem měla černé svědomí, že by na nás měl čekat a tak jsem začala přes Karla-Karbu shánět číslo. Nakonec jsem našla č. na benzinu. Slečna mi řekla, že před chvíli odjel za ostatními.
Počítali jsme s tím, že když jedeme dlouho, vyjížďku nestihneme, ale někde se třeba připojíme. Ostatní čas vyjížďky posunuli kvůli dešti.
Když jsme přijeli do kempu Wilsonka u Dalešické přehrady, ani jsme nestavěli stan, nechali si věci v recepci a vyrazili za ostatními. Potkali jsme se ve Znojmě. Zrovna jsem přijížděli ke kruháči, když jím projížděli. Připojili jsme se tak, že by to člověk líp nenaplánoval.
Ve Znojmě v kavárně jsme se se všemi seznámili a přivítali. Příjemné setkání. Následná vyjížďka (které jsem se trochu obávala, přeci jen jako začátečnice nemám moc zkušeností) byla moc pěkná, stavili jsme se také na rozhledně Babylon. Celkem jsme najeli asi 60 km (můj odhad ).
Večer v kempu jsme u piva rozebírali, co se dalo .
Moc fajn atmosféra, tak doufám, že se zase někdy uvidíme.

SonyLee (5) napsal 22.06.2015 v 18:15

• Špindlerovka - 128. Chopperstar s -HADem, DARONKOU a sp

Na Špindlerovku na motorce...a navíc s CHOPPERSTARTem...to byl můj tajný cíl a sen :-) . Jen ještě doma zpracovat Lubosx (nemá moc rád vyjížďky, kde je moooc lidí, má radši ty komornější). No to bych nebyla ženského rod

Vloženo: 03.11.2015
    Uskutečněno: 31.10.2015
  • Podzimní jízda do Sedloňova

V sobotu nás krásné počasí vyloženě vyhnalo :-) . Kvůli jiným povinnostem jsme ale vyjeli bohužel až po třetí hodině. Cestu do Sedloňova jsme si vybrali už po několikáte (za rodiči na chaloupku na posvícení :-D ) a opět

Vloženo: 26.10.2015
    Uskutečněno: 26.10.2015
  • Ukončení sezony v Třebechovicích

Na akci pořádanou Orebikers jsme se vydali tři. Počasí bylo trochu chladné, ale pěkné. Na sraz do Třebechovic jsme přijeli trochu dříve, a tak bylo kde zaparkovat a zbyl i čas na dopolední kávu. Mezitím se začínali sjížd

Vloženo: 10.10.2015
    Uskutečněno: 10.10.2015