Ducati 848 (2010)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 26.8.2012
Aktualizováno 7.3.2018

Vloženo: 30.05.2015, Uskutečněno: 30.05.2015, Stav tachometru: 14948 km, Zhlédnuto: 5x

Test endura AJP PR 5 Extreeme.
V úvodu píšu o testování portugalského endura AJP PE 5, ale ono spíše testovalo mě. Rozhodl jsem si rozšířit obzory a utéct z věčně rozkopaných silnic plných plechovkám jen tak do přírody. Domluvil jsem si individuální testování AJPéčka, kluci z Streetmoto jsou bezvadní (moc děkuji). Vzali mě na svoji testovací rokli a já mohl vyzkoušet naplno, co takové enduro umí. No popravdě a sebekriticky je potřeba napsat, že enduro testovalo mě, především moji hroznou práci plynu a spojky, velmi špatný balanc a především velmi slabou fyzičku. Po hodině a půl, jsem byl zcela zničený, ruce vytahaný a všechno na sobě zcela propocený. Ale musím přiznat, že mě to neuvěřitelně bavilo a konečně jsem narazil na něco, co mě fyzicky odrovná a budu se přitom neskutečně bavit. V roklině plné bahna a vysoké trávy jsem pochopil, že učený z nebe nespadl a především, jaké jsou neuvěřitelné možnosti stoupat do příkrých strání, tam, kam bych se ani pěšky neodhodlal. Hluboce smekám přede všemi, co to alespoň trochu mají v ruce. Třeba se k nim také přiblížím. A propó, vyválel jsem se i pěkně v blátě, prdelí napřed.

Wildaja (44) napsal 01.06.2015 v 20:13

Hnus nehnus , tam šlo přece o zážitek . A ten je parádní .
A pokud je to zkouška odvahy ... dám to a nebo si sednu na p..el je to o to zajímavější .
V tom to se chlapi máte. Holek s odvahou lítat takhle chabaždím je pár a málokdo o nich víme .
A navíc mě pěkně šve, když tak někdo mluví, o jakékoli moto. Každá má pár očí, kterým se líbí .

123ps (39) napsal 01.06.2015 v 06:19

Sorry Dejve, vím, že záleží na vkusu každého soudruha, ale podle mě toto není motorka, ale hnus fialovej

Milanek13 (48) napsal 31.05.2015 v 09:43

Manželka tě jistě za 3 motorku pochválí

KrtekBazi (2) napsal 30.05.2015 v 22:43

No Dejve to už je druhá kroska co testuješ,mám takovej pocit,že ti przo nějaká přistane v garáži Mě by to asi taky bavilo ,tak tě plně chápu.čau

• Ducati příprava na sezonu 2018

Sice pracuji na Drobkovi, ale Ducina také potřebuje své. V Ducati Praha v doprodeji byl k dispozici ve slevě originál zadní karbonový blatníček nad zadní kolo. Vždy se mi moc líbil, ale ta cena nad 5 tisíc byla tak troch

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.12.2017
    Uskutečněno: 25.12.2017
  • All Ride Show

All Ride Show Praha Holešovice 2017-10-29 Díky upozornění od Františka jsem se vydal na velmi zajímavou výstavu. Moc povedená akce na sklonku letošní sezóny. Krásné stroje s péčí umělců, fantastické prostředí staré výro

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.10.2017
    Uskutečněno: 29.10.2017
  • Nádherný podzim

Tak se paradoxně v polovině října udělalo nádherné počasí. Využil jsem víkendu k projížďkám, v sobotu na VFR a dnes v neděli na 848.Všude plno motorek. Ale bylo to zatraceně zrádné, v dubském údolí některé zatáčky vlhké,

Vloženo: 16.10.2017
    Uskutečněno: 15.10.2017