Ducati 848 (2010)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 26.8.2012
Aktualizováno 7.3.2018

Vloženo: 01.07.2015, Uskutečněno: 29.07.2015, Stav tachometru: 15268 km, Zhlédnuto: 7x

Tak jsem po Ducati dnu v Brně zase provětral Ducatku. Volal mi Milan ať se jedu projet, že by nás mohlo být více. Vyrazil jsem ze Štětí na místo srazu na Agipu na Dubé. Nakonec jsme jeli tři, já, Milan s Ducati ST 2 a Marcel Ducati 999. Počasí docela přálo – nepršelo, ale bylo poměrně chladno – 15 stupňů. Odpolko to již bylo lepší. Cesta vedla z Dubé na Českou Lípu, Nový Bor, Českou Kamenici , dále na náplast na duši v podobě nádherných zatáček směrem na Chřibskou. Bohužel je to v okolí asi momentálně jediný místo s krásným povrchem a dostatkem zatáček, kde se dá jezdit s mojí milovanou 848. Dubské zatáčky – no masakr, snad už 8 semaforů, navíc ještě na celkem kvalitní povrch vozovky u Zakšína lijí nějakou směs, všude bordel, kamínky a hlína, prostě skvělé místo na projížďku. Dále jsme pokračovali na Rumburk, přes hranice na Löbau , Zittau, na oběd do Hrádku nad Nisou, na Cvikov, následně zastávka v Pekelných dolech. Konečně jsem si v klidu prošel vnitřek jeskyní a zjistil jsem, že tam jsou vystavené pekelné váhy, co vážily Dorotu Máchalovou. Cesta vedla pak na Mimoň, Doksy a dom do Štětí. Celkem najeto 249 km.

mar36 (4) napsal 02.07.2015 v 12:08

Díky Dejve za super výlet, určitě ještě někam vyrazíme Máš moc hezkou motorku

Wildaja (44) napsal 02.07.2015 v 00:50

Pekelky mají svou osobitou atmosféru . Škoda těch váh, že jsou pohádkový.
K některým lidem bych s chutí přikutálela balvan, aby se aspoň lekli a zpytovali své svědomí. Už třeba jen za ty silnice, jak říkáš. Loni nové, krásné ... co jsme se nastáli na semaforech a do prkýnka
... letos o pár metrů stejné úseky frézují a bez jediné vady zalívají znovu . Proč to ??? Stejně, až se kasa vycimbá, udělají nejnutnější zlo do budoucna a pro nás motorkáře háďátka, která kloužou jak prase a to nejen v dešti, i sluníčko s nimi umí divy !

Jinak se Vám to krásně sešlo ... nejen značkou ... , ale i barvou .
Na pár momentů a přivřou-li se oči ... to byl přece jen, pěkný den, nee ??

KrtekBazi (2) napsal 01.07.2015 v 17:39

To muselo být moc pěkný

Milanek13 (48) napsal 01.07.2015 v 12:02

Hezký výlet

• Ducati příprava na sezonu 2018

Sice pracuji na Drobkovi, ale Ducina také potřebuje své. V Ducati Praha v doprodeji byl k dispozici ve slevě originál zadní karbonový blatníček nad zadní kolo. Vždy se mi moc líbil, ale ta cena nad 5 tisíc byla tak troch

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.12.2017
    Uskutečněno: 25.12.2017
  • All Ride Show

All Ride Show Praha Holešovice 2017-10-29 Díky upozornění od Františka jsem se vydal na velmi zajímavou výstavu. Moc povedená akce na sklonku letošní sezóny. Krásné stroje s péčí umělců, fantastické prostředí staré výro

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.10.2017
    Uskutečněno: 29.10.2017
  • Nádherný podzim

Tak se paradoxně v polovině října udělalo nádherné počasí. Využil jsem víkendu k projížďkám, v sobotu na VFR a dnes v neděli na 848.Všude plno motorek. Ale bylo to zatraceně zrádné, v dubském údolí některé zatáčky vlhké,

Vloženo: 16.10.2017
    Uskutečněno: 15.10.2017