Honda CB 750K (1983)

Vlastník truck
Vloženo 16.11.2013
Aktualizováno 4.3.2019

Vloženo: 25.05.2015, Uskutečněno: 25.05.2015, Zhlédnuto: 6x

Už se mě několik lidí ptalo na moje SPZ není to nic oficiálního a nikde to nevydávají Je to jen moje vybočení z řady můj názor moje riziko Stačí oskenovat a dobrá tiskárna je to hned.Já zkrátka tu hnusnou velkou ceduli na některých mých motocyklech nesnesu. No a Harley ten ji má fakt dobře umístěnou s tou nic dělat nebudu. Dodávám,že s sebou mám vždy malej techničák a zelenou kartu a nikdy jsem za ty roky neměl problém

Hříbek (59) napsal 25.05.2015 v 21:13

... kamoš měl na ostrým enduru taky malou RZ. Měl to pro závodní účely aby si neničil origo. Při jeho smůle ho ovšem zastavili dopraváci na konci jeho ulici, ptali se, co to má ze RZ, vše jim vysvětlil, dokonce mu i přítelkyně donesla origo značku, oni na to že to ted nebudou řešit, že to přepošlou na místní úřad. A za měsíc z místního úřadu došlo předvolání kde mu dali 5000kč pokutu a vzali mu papíry na 3měsíce! Kdyby měl nějaký přestupky před tím, tak by mu je vrátili po půl roce ... přestupek byl kvalifikován jako jízda bez RZ.
Ale nechcu tě strašit, snad budeš mít štěstí a nenarazíš na vola

ThunderWolf (0) napsal 25.05.2015 v 20:24

Hezké, ale dost odvážné musím říci, že za tohle jsou celkem slušné flastry a to bez pardónu, každopádně je to hezčí než ty originály to uznávám a přeji vždy beztarostný průjezd případně jednání s našimi kovboji jménem PČR

• ZPÁTKY DO MINULOSTI

Navštívil jsem s kamarády Motomuzeum v Sezemicích.Nádhera (y) jinej svět přesně ten náš +o( naše krevní skupina :-$ Popsat těžko :! jeďte se podívat bude se Vám to líbit a přispějete na projekt,který v ČR určitě n

Vloženo: 11.06.2016
    Uskutečněno: 11.06.2016
  • KAMIL HOLÁN

Tak jako jsem pro přátele zpracoval reportáž z výstavy před výstavou (BCB 2015 i 2016),tak činím i dnes z 300 ZGH 2016 v Hořicích. :-$ Nikdy jsem tam jako většina z nás v pátek před závodem nebyl a jen jsme zírali jakej

Vloženo: 20.05.2016
    Uskutečněno: 20.05.2016
  • BCB 2016 OFFICIAL VIDEO

Pořádnej sound ( to se bude Mikešovi líbit) :-$ a živé obrázky +o( Jako bychom se tam vrátili (s) SUPER (y) Nasajte přátelé tu atmosféru s námi přeneseme se časem zpět :-$ máme volno :-$ pracovní problémy ostali

Typ: Reportáž
    Vloženo: 10.03.2016