Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2006)

Vlastník Vojta80
Vloženo 7.5.2011
Aktualizováno 11.6.2016

Vloženo: 08.05.2015, Uskutečněno: 08.05.2015, Zhlédnuto: 14x

5 let od koupě a na tachometru padla hranice dvacet tisíc. Motorka prošla menšími úpravami. Dostala nové pneu, plexi, pevné brašny a nejviditelnější letošní úprava jsou černé přední vidle v komaxu. Doufám, že se to nebude loupat, protože to vypadá parádně a motorku to hodně pozvedlo - omladilo. Dvakrát jsem měnil baterii, originál byl sice ještě dobrej, ale chtěl něco lepšího, tak jsem pořídil Yuasu a ta šlo po zimě (měli se o ní starat v autorizované servisu, kde byla motka uskladněná) do kopřiv. Teď je tam levnější Varta a drží. Odešlo mi palivové čerpadlo, což byla dost těžko odhalitelná závad. Zlobilo to delší dobu, a to tím způsobem, že to zničehonic chcíplo. Stačilo chvilku počkat a jelo to zase normálně. Bylo to třikrát v servisu a nic nezjistili. Pak čerpadlo řeklo definitivně dost a závad byla promptně odhalena. Toť zatím vsjo.

• 3 roky od koupě, 16000 km

3 roky od koupě tam teď svítí něco přes 16000 tisíc. Motorka se podívala na Slovensko, do Rakouska a kousek do Německa. Dvakrát jsem měnil svíčky a 5 krát olej. Dokoupil jsem držáky brašen, zadní nosič, přední plexi boul

Typ: Údržba
    Vloženo: 14.09.2013